Hiroshi Kiyotake
Oita
Japonsko
MFOfenzivní záložník
Kariéra 2008-2024 · známost #6 672
Kluby v kariéře – Hiroshi Kiyotake (Japonsko, Ofenzivní záložník): Oita, Cerezo Osaka, Nurnberg, Hannover, Sevilla a Sagan Tosu. V oficiálních zápasech naší databáze: Hiroshi Kiyotake – góly: 62, asistence: 73, zápasy: 416.
- 36Věk
- 100 tis. €Hodnota
- 416Zápasy
- 62Góly
- 73Asistence
- 4Trofeje
Pořadí ve skupině: záložníci
Kariérní cesta








2008201020122014201620182020202220242026
- 2008-09
Oita - 2010-12
Cerezo Osaka - 2012-13
Nurnberg - 2014-15
Hannover - 2016
Sevilla - 2017-24
Cerezo Osaka - 2024
Sagan Tosuhostování · Cerezo Osaka - 2025-26
Oita
Asistence v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (záložníci)
Joshua Kimmich
asistence: 137 · zápasy: 551
Bernardo Silva
asistence: 102 · zápasy: 636
Hiroshi Kiyotake
asistence: 73 · zápasy: 416
Fabian
asistence: 65 · zápasy: 448
Federico Valverde
asistence: 45 · zápasy: 438
Rodri
asistence: 32 · zápasy: 440
Kluby
Soutěže
Trenéři
Akio Kogiku
Daniel Stendel
Dieter Hecking
Eduardo Berizzo
Gertjan Verbeek
Javier Aguirre
Jorge Sampaoli
Kenta Kawai- Kwan Hwangbo
Levir Culpi
Michael Frontzeck
Miguel Angel Lotina
Pericles Chamusca
Ranko Popović
Unai Emery
Vahid Halilhodzic
Vincenzo Montella
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Oita, tak za klub Cerezo Osaka
Hráči kteří hráli jak za klub Oita, tak za klub Nurnberg
Hráči kteří hráli jak za klub Oita, tak za klub Hannover
Hráči kteří hráli jak za klub Oita, tak za klub Sevilla
Hráči kteří hráli jak za klub Oita, tak za klub Sagan Tosu
Hráči (země: Japonsko) kteří hráli za klub Oita
MFZáložníci kteří hráli za klub Oita
Hráči kteří hráli jak za klub Cerezo Osaka, tak za klub Nurnberg
Hráči kteří hráli jak za klub Cerezo Osaka, tak za klub Hannover
Hráli ve stejných klubech
Tomoki Iwata
Defenzivní záložník
Ado Onaiwu
Hrotový útočník
Shusaku Nishikawa
Brankář
Mu Kanazaki
Hrotový útočník
Takumi Minamino
Levý křídelník
Diego Forlan
Hrotový útočník
Dion Cools
Pravý obránce
Hotaru Yamaguchi
Defenzivní záložník
İlkay Gündoğan
Záložník
Stefan Reuter
Pravý záložník
Choupo-Moting
Hrotový útočník
Matheus Pereira
Ofenzivní záložník
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Hiroshi Kiyotake?
Během kariéry hrál(a) Hiroshi Kiyotake za kluby: Oita, Cerezo Osaka, Nurnberg, Hannover, Sevilla a Sagan Tosu.
Za jaký klub hraje nyní Hiroshi Kiyotake?
Podle našich záznamů je Hiroshi Kiyotake nyní v kádru klubu Oita.
Kolik gólů vstřelil(a) Hiroshi Kiyotake?
V oficiálních zápasech naší databáze: Hiroshi Kiyotake – góly: 62, asistence: 73, zápasy: 416.


