Shusaku Nishikawa
Urawa Reds
Japonsko
GKBrankář
Kariéra 2005-2026 · známost #2 425
Kluby v kariéře – Shusaku Nishikawa (Japonsko, Brankář): Oita, S. Hiroshima a Urawa Reds. V oficiálních zápasech naší databáze: Shusaku Nishikawa – góly: 0, zápasy: 622.
- 40Věk
- 100 tis. €Hodnota
- 622Zápasy
- 22Roky
- #2 425Známost
- 9Trofeje
Pořadí ve skupině: brankáři
Kariérní cesta



20062008201020122014201620182020202220242026
- 2005-09
Oita - 2010-13
S. Hiroshima - 2014
Urawa Reds - 2017-26
Urawa Reds
Zápasy v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (brankáři)
Manuel Neuer
zápasy: 856 · trofeje: 15
Thibaut Courtois
zápasy: 740 · trofeje: 15
Shusaku Nishikawa
zápasy: 622 · trofeje: 9
Gianluigi Donnarumma
zápasy: 507 · trofeje: 12
Alisson
zápasy: 502 · trofeje: 10
Ederson
zápasy: 500 · trofeje: 13
Kluby
Soutěže
Trenéři
Akira Nishino- Arie Schans
Hajime Moriyasu
Han Berger- Hiromi Hara
Javier Aguirre- Kwan Hwangbo
Maciej Skorza
Michael Petrovic- Nobuyasu Ikeda
Oswaldo de Oliveira
Pericles Chamusca- Per Mathias Hogmo
Ranko Popović- Ricardo Rodríguez
Takafumi Hori- Takeshi Okada
Tatsuya Tanaka
Tsuyoshi Otsuki
Vahid Halilhodzic
Zico
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Oita, tak za klub S. Hiroshima
Hráči kteří hráli jak za klub Oita, tak za klub Urawa Reds
Hráči (země: Japonsko) kteří hráli za klub Oita
GKBrankáři kteří hráli za klub Oita
Hráči kteří hráli jak za klub S. Hiroshima, tak za klub Urawa Reds
Hráči (země: Japonsko) kteří hráli za klub S. Hiroshima
GKBrankáři kteří hráli za klub S. Hiroshima
Hráči (země: Japonsko) kteří hráli za klub Urawa Reds
GKBrankáři kteří hráli za klub Urawa Reds
Hráli ve stejných klubech
Tomoki Iwata
Defenzivní záložník
Ado Onaiwu
Hrotový útočník
Mu Kanazaki
Hrotový útočník
Akihiro Ienaga
Pravý křídelník
Hayao Kawabe
Záložník
Toshihiro Aoyama
Defenzivní záložník
Tomoaki Makino
Stoper
Sébastien Haller
Hrotový útočník
Makoto Hasebe
Defenzivní záložník
Wataru Endo
Defenzivní záložník
Shinzo Koroki
Hrotový útočník
Miki Yamane
Pravý obránce
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Shusaku Nishikawa?
Během kariéry hrál(a) Shusaku Nishikawa za kluby: Oita, S. Hiroshima a Urawa Reds.
Za jaký klub hraje nyní Shusaku Nishikawa?
Podle našich záznamů je Shusaku Nishikawa nyní v kádru klubu Urawa Reds.
Kolik gólů vstřelil(a) Shusaku Nishikawa?
V oficiálních zápasech naší databáze: Shusaku Nishikawa – góly: 0, zápasy: 622.
