Zvonimir Boban
Завершив кар'єру
ХорватіяЮгославія
MFАтакувальний півзахисник
Кар'єра 1988-2001 · впізнаваність #1 375
Клуби в кар'єрі гравця Zvonimir Boban (Хорватія, Атакувальний півзахисник): Dinamo Zagreb, Bari, Milan і Celta Vigo. В офіційних матчах із нашої бази у гравця Zvonimir Boban матчів: 292, голів: 39, гольових передач: 36.
- 58Вік
- -Вартість
- 292Матчі
- 39Голи
- 36Передачі
- 6Трофеї
Місце в групі: півзахисники
Кар'єрний шлях

19901995200020052010201520202025
- 1988
Dinamo Zagreb - 1990
Dinamo Zagreb - 1991
Bariв оренді · Milan - 1992-00
Milan - 2001
Celta Vigo - 2026
Celta Vigo
Передачі за кар'єру: найвідоміші півзахисники
Joshua Kimmich
передачі: 137 · матчі: 551
Bernardo Silva
передачі: 102 · матчі: 636
Fabian
передачі: 65 · матчі: 448
Federico Valverde
передачі: 45 · матчі: 438
Zvonimir Boban
передачі: 36 · матчі: 292
Rodri
передачі: 32 · матчі: 440
Клуби
Ліги
Трофеї
Тренери
Arrigo Sacchi
Carlo Ancelotti
Fabio Capello
Fatih Terim- Gaetano Salvemini
- Mauro Tassotti
Miguel Angel Lotina
Óscar Tabárez
Sebastiao Lazaroni
Stanko Poklepovic
Запитання «хрестиків-ноликів», на які він — відповідь

Футболісти які грали і за клуб Dinamo Zagreb і за клуб Bari
Футболісти які грали і за клуб Dinamo Zagreb і за клуб Milan
Футболісти які грали і за клуб Dinamo Zagreb і за клуб Celta Vigo
Футболісти з країни Хорватія які грали за клуб Dinamo Zagreb
MFПівзахисники які грали за клуб Dinamo Zagreb
Футболісти які грали і за клуб Bari і за клуб Milan
Футболісти які грали і за клуб Bari і за клуб Celta Vigo
Футболісти з країни Хорватія які грали за клуб Bari
MFПівзахисники які грали за клуб Bari
Грали в тих самих клубах
Mateo Kovacic
Півзахисник
Dani Olmo
Атакувальний півзахисник
Luka Modric
Півзахисник
Josko Gvardiol
Центральний захисник
Leonardo Bonucci
Центральний захисник
Stefan Ristovski
Правий захисник- Amedeo Carboni
Лівий захисник
Simone Perrotta
Атакувальний півзахисник
Gianluigi Donnarumma
Воротар
Adrien Rabiot
Півзахисник
Christian Pulisic
Правий вінгер
Theo Hernandez
Лівий захисник
Поширені запитання
За які клуби грав гравець Zvonimir Boban?
Клуби в кар'єрі гравця Zvonimir Boban: Dinamo Zagreb, Bari, Milan і Celta Vigo.
Скільки голів забив гравець Zvonimir Boban?
В офіційних матчах із нашої бази у гравця Zvonimir Boban матчів: 292, голів: 39, гольових передач: 36.
Які трофеї виграв гравець Zvonimir Boban?
Трофеї гравця Zvonimir Boban: Ліга чемпіонів.


