Sepp Maier
Bayern Münih
Німеччина
GKВоротар
Кар'єра 1965-1978 · впізнаваність #447
- 82Вік
- -Вартість
- 615Матчі
- 14Роки
- #447Впізнаваність
- 9Трофеї
Місце в групі: воротарі
Кар'єрний шлях

1965197019751980198519901995200020052010201520202025
- 1962
Bayern Münih - 1965-78
Bayern Münih - 2026
Bayern Münih
Матчі за кар'єру: найвідоміші воротарі
Manuel Neuer
матчі: 856 · трофеї: 15
Thibaut Courtois
матчі: 740 · трофеї: 15
Sepp Maier
матчі: 615 · трофеї: 9
Gianluigi Donnarumma
матчі: 507 · трофеї: 12
Alisson
матчі: 502 · трофеї: 10
Ederson
матчі: 500 · трофеї: 13
Клуби
Ліги
Трофеї
Ліга чемпіонів
Євро
Чемпіонат світу
Клубний ЧС
Тренери
Запитання «хрестиків-ноликів», на які він — відповідь

Футболісти з країни Німеччина які грали за клуб Bayern Münih
GKВоротарі які грали за клуб Bayern Münih
Грали в тих самих клубах
Joshua Kimmich
Опорний півзахисник
Serge Gnabry
Відтягнутий нападник
Lewandowski
Центральний нападник
Leroy Sane
Правий вінгер
Поширені запитання
За які клуби грав гравець Sepp Maier?
Клуби в кар'єрі гравця Sepp Maier: Bayern Münih.
У якому клубі зараз грає Sepp Maier?
За нашими даними, Sepp Maier зараз у складі клубу Bayern Münih.
Скільки голів забив гравець Sepp Maier?
В офіційних матчах із нашої бази у гравця Sepp Maier матчів: 615, голів: 0.
Які трофеї виграв гравець Sepp Maier?
Трофеї гравця Sepp Maier: Ліга чемпіонів, Євро, Чемпіонат світу і Клубний ЧС.



