Redha Tukar
Al Ittihad
Саудівська Аравія
DFЦентральний захисник
Кар'єра 2001-2012 · впізнаваність #18 090
Клуби в кар'єрі гравця Redha Tukar (Саудівська Аравія, Центральний захисник): Al Shabab і Al Ittihad. В офіційних матчах із нашої бази у гравця Redha Tukar матчів: 142, голів: 12.
- 50Вік
- 400 тис. EURВартість
- 142Матчі
- 12Голи
- 0Передачі
- 6Трофеї
Місце в групі: захисники
Кар'єрний шлях


20052010201520202025
- 2001-02
Al Shabab - 2003
Al Ittihadв оренді · Al Shabab - 2004-12
Al Ittihad - 2026
Al Ittihad
Матчі за кар'єру: найвідоміші захисники
Marquinhos
матчі: 601 · трофеї: 14
V. van Dijk
матчі: 601 · трофеї: 10
Raphael Varane
матчі: 524 · трофеї: 12
Ruben Dias
матчі: 442 · трофеї: 12
Achraf Hakimi
матчі: 389 · трофеї: 11
Redha Tukar
матчі: 142 · трофеї: 6
Клуби
Ліги
Тренери
Запитання «хрестиків-ноликів», на які він — відповідь

Футболісти які грали і за клуб Al Shabab і за клуб Al Ittihad
Футболісти з країни Саудівська Аравія які грали за клуб Al Shabab
DFЗахисники які грали за клуб Al Shabab
Футболісти з країни Саудівська Аравія які грали за клуб Al Ittihad
DFЗахисники які грали за клуб Al Ittihad
Грали в тих самих клубах
Ivan Rakitic
Півзахисник
Daniel Podence
Лівий вінгер
Musab Al Juwayr
Півзахисник
Mbaye Diagne
Центральний нападник
Karim Benzema
Центральний нападник
N'Golo Kante
Опорний півзахисник
Fabinho
Опорний півзахисник
Danilo Pereira
Центральний захисник
Поширені запитання
За які клуби грав гравець Redha Tukar?
Клуби в кар'єрі гравця Redha Tukar: Al Shabab і Al Ittihad.
У якому клубі зараз грає Redha Tukar?
За нашими даними, Redha Tukar зараз у складі клубу Al Ittihad.
Скільки голів забив гравець Redha Tukar?
В офіційних матчах із нашої бази у гравця Redha Tukar матчів: 142, голів: 12.



