Pedro Geromel
Gremio
Бразилія
DFЦентральний захисник
Кар'єра 2005-2024 · впізнаваність #12 007
- 41Вік
- 150 тис. EURВартість
- 402Матчі
- 15Голи
- 6Передачі
- 4Трофеї
Місце в групі: захисники
Кар'єрний шлях





200420062008201020122014201620182020202220242026
Матчі за кар'єру: найвідоміші захисники
Marquinhos
матчі: 601 · трофеї: 14
V. van Dijk
матчі: 601 · трофеї: 10
Raphael Varane
матчі: 524 · трофеї: 12
Ruben Dias
матчі: 442 · трофеї: 12
Pedro Geromel
матчі: 402 · трофеї: 4
Achraf Hakimi
матчі: 389 · трофеї: 11
Клуби
Ліги
Трофеї
Тренери
- Alexandre Mendes
Christoph Daum
Dunga
Enderson Moreira
Frank Schaefer
Gustavo Quinteros
Holger Stanislawski
Jaime Pacheco
Joaquín Caparros
Jose Luis Oltra
Luís Castro
Luís Manuel Ribeiro Castro
Luiz Felipe Scolari
Mano Menezes
Manuel Cajuda
Renato Gaucho
Roger Machado
Staale Solbakken
Tite
Vagner Mancini
Valeriy Karpin
Volker Finke
Запитання «хрестиків-ноликів», на які він — відповідь

Футболісти які грали і за клуб Chaves і за клуб V. Guimaraes
Футболісти які грали і за клуб Chaves і за клуб Köln
Футболісти які грали і за клуб Chaves і за клуб Mallorca
Футболісти які грали і за клуб Chaves і за клуб Gremio
Футболісти з країни Бразилія які грали за клуб Chaves
DFЗахисники які грали за клуб Chaves
Футболісти які грали і за клуб V. Guimaraes і за клуб Köln
Футболісти які грали і за клуб V. Guimaraes і за клуб Mallorca
Футболісти які грали і за клуб V. Guimaraes і за клуб Gremio
Грали в тих самих клубах
Matheus Pereira
Атакувальний півзахисник
Stephen Eustaquio
Півзахисник
Hugo de Souza
Воротар
Gevorg Ghazaryan
Лівий вінгер
Ricardo Quaresma
Правий вінгер
Raphinha
Лівий вінгер
Otavio
Атакувальний півзахисник
Bruno Alves
Центральний захисник
Jürgen Kohler
Центральний захисник
Rainer Bonhof
Опорний півзахисник
Zoran Tosic
Правий вінгер
Yuya Osako
Центральний нападник
Поширені запитання
За які клуби грав гравець Pedro Geromel?
Клуби в кар'єрі гравця Pedro Geromel: Chaves, V. Guimaraes, Köln, Mallorca і Gremio.
У якому клубі зараз грає Pedro Geromel?
За нашими даними, Pedro Geromel зараз у складі клубу Gremio.
Скільки голів забив гравець Pedro Geromel?
В офіційних матчах із нашої бази у гравця Pedro Geromel матчів: 402, голів: 15, гольових передач: 6.
Які трофеї виграв гравець Pedro Geromel?
Трофеї гравця Pedro Geromel: Лібертадорес.





