Manaf Abushgeer
Al Ittihad
Саудівська Аравія
MFЛівий півзахисник
Кар'єра 2001-2011 · впізнаваність #11 425
Клуби в кар'єрі гравця Manaf Abushgeer (Саудівська Аравія, Лівий півзахисник): Al Ittihad. В офіційних матчах із нашої бази у гравця Manaf Abushgeer матчів: 177, голів: 11, гольових передач: 20.
- 46Вік
- 600 тис. EURВартість
- 177Матчі
- 11Голи
- 20Передачі
- 5Трофеї
Місце в групі: півзахисники
Кар'єрний шлях
Передачі за кар'єру: найвідоміші півзахисники
Joshua Kimmich
передачі: 137 · матчі: 551
Bernardo Silva
передачі: 102 · матчі: 636
Fabian
передачі: 65 · матчі: 448
Federico Valverde
передачі: 45 · матчі: 438
Rodri
передачі: 32 · матчі: 440- Manaf Abushgeer передачі: 20 · матчі: 177
Клуби
Ліги
Тренери
- Candinho
Frank Rijkaard
Gerard van der Lem- Giuseppe Dossena
Jose Peseiro
Marcos Paqueta- Nasser Al-Johar
- Oscar
- Osvaldo Ardiles
- Raúl Caneda
Запитання «хрестиків-ноликів», на які він — відповідь

Футболісти з країни Саудівська Аравія які грали за клуб Al Ittihad
MFПівзахисники які грали за клуб Al Ittihad
Грали в тих самих клубах
Karim Benzema
Центральний нападник
N'Golo Kante
Опорний півзахисник
Fabinho
Опорний півзахисник
Danilo Pereira
Центральний захисник
Поширені запитання
За які клуби грав гравець Manaf Abushgeer?
Клуби в кар'єрі гравця Manaf Abushgeer: Al Ittihad.
У якому клубі зараз грає Manaf Abushgeer?
За нашими даними, Manaf Abushgeer зараз у складі клубу Al Ittihad.
Скільки голів забив гравець Manaf Abushgeer?
В офіційних матчах із нашої бази у гравця Manaf Abushgeer матчів: 177, голів: 11, гольових передач: 20.
