Eugenio Mena
CD Universidad Catolica
Чилі
DFЛівий захисник, Півзахисник
Кар'єра 2010-2022 · впізнаваність #2 491
Клуби в кар'єрі гравця Eugenio Mena (Чилі, Лівий захисник): U. Chile, Santos, Cruzeiro, Sao Paulo, Sport Recife, Bahia, Racing Club і CD Universidad Catolica. В офіційних матчах із нашої бази у гравця Eugenio Mena матчів: 219, голів: 5, гольових передач: 20.
- 38Вік
- 125 тис. EURВартість
- 219Матчі
- 5Голи
- 20Передачі
- 6Трофеї
Місце в групі: захисники
Кар'єрний шлях









20122014201620182020202220242026
- 2012-13
U. Chile - 2013
Santosв оренді · U. Chile - 2014
Santos - 2015
Cruzeiro - 2016
Sao Pauloв оренді · Cruzeiro - 2017
Sport Recifeв оренді · Cruzeiro - 2018
Bahia - 2018-22
Racing Club - 2023-26
CD Universidad Catolica
Матчі за кар'єру: найвідоміші захисники
Marquinhos
матчі: 601 · трофеї: 14
V. van Dijk
матчі: 601 · трофеї: 10
Raphael Varane
матчі: 524 · трофеї: 12
Ruben Dias
матчі: 442 · трофеї: 12
Achraf Hakimi
матчі: 389 · трофеї: 11
Eugenio Mena
матчі: 219 · трофеї: 6
Клуби
Ліги
Трофеї
Тренери
Andre Jardine
Claudio Ubeda
Dorival Junior
Eduardo Baptista
Eduardo Berizzo
Eduardo Coudet
Enderson Moreira
Fernando Gago
Jorge Sampaoli
Juan Antonio Pizzi
Mano Menezes
Marcelo Bielsa
Nelsinho Baptista- Ney Franco
Nicolás Córdova
Oswaldo de Oliveira
Paulo Bento
Reinaldo Rueda- Reinaldo Rueda Rivera
Rogerio Ceni
Sebastian Beccacece
Vanderlei Luxemburgo
Запитання «хрестиків-ноликів», на які він — відповідь

Футболісти які грали і за клуб U. Chile і за клуб Santos
Футболісти які грали і за клуб U. Chile і за клуб Cruzeiro
Футболісти які грали і за клуб U. Chile і за клуб Sao Paulo
Футболісти які грали і за клуб U. Chile і за клуб Sport Recife
Футболісти які грали і за клуб U. Chile і за клуб Bahia
Футболісти які грали і за клуб U. Chile і за клуб Racing Club
Футболісти які грали і за клуб U. Chile і за клуб CD Universidad Catolica
Футболісти з країни Чилі які грали за клуб U. Chile
DFЗахисники які грали за клуб U. Chile
Грали в тих самих клубах
Eduardo Vargas
Центральний нападник
Charles Aranguiz
Півзахисник
David Pizarro
Півзахисник
Igor Lichnovsky
Центральний захисник
Neymar
Атакувальний півзахисник
Rodrygo
Правий вінгер
Emerson Palmieri
Лівий захисник
Philippe Coutinho
Атакувальний півзахисник
Giorgian De Arrascaeta
Атакувальний півзахисник
Gerson
Півзахисник
Gabi
Центральний нападник
Rivaldo
Атакувальний півзахисник
Поширені запитання
За які клуби грав гравець Eugenio Mena?
Клуби в кар'єрі гравця Eugenio Mena: U. Chile, Santos, Cruzeiro, Sao Paulo, Sport Recife, Bahia, Racing Club і CD Universidad Catolica.
У якому клубі зараз грає Eugenio Mena?
За нашими даними, Eugenio Mena зараз у складі клубу CD Universidad Catolica.
Скільки голів забив гравець Eugenio Mena?
В офіційних матчах із нашої бази у гравця Eugenio Mena матчів: 219, голів: 5, гольових передач: 20.
Які трофеї виграв гравець Eugenio Mena?
Трофеї гравця Eugenio Mena: Копа Америка.


