Zoltan Gera
Ferencvaros
Maďarsko
MFOfenzívny záložník
Kariéra 2000-2017 · známosť #5 921
Kluby v kariére hráča Zoltan Gera (Maďarsko, Ofenzívny záložník): Ferencvaros, West Brom a Fulham. V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Zoltan Gera na konte zápasy: 452, góly: 77, asistencie: 49.
- 47Vek
- 1,0 mil. €Hodnota
- 452Zápasy
- 77Góly
- 49Asistencie
- 3Trofeje
Poradie v skupine: stredopoliari
Kariérna cesta





20052010201520202025
- 2001-04
Ferencvaros - 2004-07
West Brom - 2008-10
Fulham - 2011-13
West Brom - 2014-17
Ferencvaros - 2026
Ferencvaros
Asistencie v kariére – najznámejší stredopoliari
Joshua Kimmich
asistencie: 137 · zápasy: 551
Bernardo Silva
asistencie: 102 · zápasy: 636
Fabian
asistencie: 65 · zápasy: 448
Zoltan Gera
asistencie: 49 · zápasy: 452
Federico Valverde
asistencie: 45 · zápasy: 438
Rodri
asistencie: 32 · zápasy: 440
Kluby
Ligy
Tréneri
- Antal Róth
Bernd Storck- Bryan Robson
- Ede Herczog
- Erwin Koeman
- Georges Leekens
- János Csank
Lothar Matthäus
Martin Jol
Nigel Pearson
Pal Dardai
Pepe Mel- Péter Bozsik
- Péter Várhidi
Roy Hodgson- Sándor Egervári
Sergiy Rebrov
Steve Clarke
Tony Mowbray
Otázky z piškvoriek, na ktoré je odpoveďou

Futbalisti ktorí hrali aj za klub Ferencvaros aj za klub West Brom
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Ferencvaros aj za klub Fulham
Futbalisti z krajiny Maďarsko ktorí hrali za klub Ferencvaros
MFStredopoliari ktorí hrali za klub Ferencvaros
Futbalisti ktorí hrali aj za klub West Brom aj za klub Fulham
Futbalisti z krajiny Maďarsko ktorí hrali za klub West Brom
MFStredopoliari ktorí hrali za klub West Brom
Futbalisti z krajiny Maďarsko ktorí hrali za klub Fulham
MFStredopoliari ktorí hrali za klub Fulham
Hrali v rovnakých kluboch
Naby Keita
Záložník
Oleksandr Zubkov
Pravý krídelník
Robert Mak
Ľavý krídelník
Denes Dibusz
Brankár
Serge Gnabry
Podhrotový útočník
Romelu Lukaku
Hrotový útočník
Jonny Evans
Stredný obranca
Conor Gallagher
Záložník
Alphonse Areola
Brankár
Edwin van der Sar
Brankár
Aleksandar Mitrovic
Hrotový útočník
Raul Jimenez
Hrotový útočník
Časté otázky
Za ktoré kluby hral hráč Zoltan Gera?
Počas kariéry hral Zoltan Gera za: Ferencvaros, West Brom a Fulham.
Za ktorý klub hrá Zoltan Gera teraz?
Podľa našich údajov je Zoltan Gera momentálne v kádri klubu Ferencvaros.
Koľko gólov strelil hráč Zoltan Gera?
V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Zoltan Gera na konte zápasy: 452, góly: 77, asistencie: 49.


