Rodrigo Bentancur
Tottenham
Uruguaj
MFDefenzívny záložník
Kariéra 2015-2026 · známosť #146
Kluby v kariére hráča Rodrigo Bentancur (Uruguaj, Defenzívny záložník): Boca Juniors, Sarmiento, Juventus a Tottenham. V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Rodrigo Bentancur na konte zápasy: 420, góly: 15, asistencie: 34.
- 29Vek
- 17 mil. €Hodnota
- 420Zápasy
- 15Góly
- 34Asistencie
- 7Trofeje
Poradie v skupine: stredopoliari
Kariérna cesta




2015201620172018201920202021202220232024202520262027
- 2015-16
Boca Juniors - 2016
Sarmiento - 2017-21
Juventus - 2021-26
Tottenham
Asistencie v kariére – najznámejší stredopoliari
Joshua Kimmich
asistencie: 137 · zápasy: 551
Bernardo Silva
asistencie: 102 · zápasy: 636
Fabian
asistencie: 65 · zápasy: 448
Federico Valverde
asistencie: 45 · zápasy: 438
Rodrigo Bentancur
asistencie: 34 · zápasy: 420
Rodri
asistencie: 32 · zápasy: 440
Kluby
Ligy
Trofeje
Tréneri
Andrea Pirlo
Ange Postecoglou
Antonio Conte
Cristian Stellini- Ernesto Fígoli
Fabián Coito
Guillermo Schelotto
Igor Tudor
Jose Mourinho
Marcelo Bielsa
Massimiliano Allegri
Maurizio Sarri
Nuno Espirito Santo
Óscar Tabárez
Roberto De Zerbi
Rodolfo Arruabarrena
Ryan Mason
Thomas Frank
Otázky z piškvoriek, na ktoré je odpoveďou

Futbalisti ktorí hrali aj za klub Boca Juniors aj za klub Sarmiento
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Boca Juniors aj za klub Juventus
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Boca Juniors aj za klub Tottenham
Futbalisti z krajiny Uruguaj ktorí hrali za klub Boca Juniors
MFStredopoliari ktorí hrali za klub Boca Juniors
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Sarmiento aj za klub Juventus
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Sarmiento aj za klub Tottenham
Futbalisti z krajiny Uruguaj ktorí hrali za klub Sarmiento
MFStredopoliari ktorí hrali za klub Sarmiento
Hrali v rovnakých kluboch
A. Mac Allister
Záložník
Leandro Paredes
Defenzívny záložník
Carlos Tevez
Hrotový útočník
Ander Herrera
Záložník
Wilmar Barrios
Defenzívny záložník
Cristian Pavon
Pravý obranca
Fernando Gago
Defenzívny záložník
Agustin Rossi
Brankár
Cristiano Ronaldo
Hrotový útočník
Adrien Rabiot
Záložník
Kingsley Coman
Ľavý krídelník
Joao Cancelo
Pravý obranca
Časté otázky
Za ktoré kluby hral hráč Rodrigo Bentancur?
Počas kariéry hral Rodrigo Bentancur za: Boca Juniors, Sarmiento, Juventus a Tottenham.
Za ktorý klub hrá Rodrigo Bentancur teraz?
Podľa našich údajov je Rodrigo Bentancur momentálne v kádri klubu Tottenham.
Koľko gólov strelil hráč Rodrigo Bentancur?
V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Rodrigo Bentancur na konte zápasy: 420, góly: 15, asistencie: 34.
Aké trofeje vyhral hráč Rodrigo Bentancur?
Trofeje hráča Rodrigo Bentancur: Európska liga.



