Michael Ngadeu
Chongqing Tonglianglong FC
Kamerun
DFStredný obranca, Záložník
Kariéra 2014-2024 · známosť #7 768
- 35Vek
- 250 tis. €Hodnota
- 287Zápasy
- 22Góly
- 7Asistencie
- 5Trofeje
Poradie v skupine: obrancovia
Kariérna cesta





2014201620182020202220242026
- 2014-15
Botosani - 2016-18
Slavia Prag - 2019-22
Gent - 2023-25
Beijing Guoan - 2026
Chongqing Tonglianglong FC
Zápasy v kariére – najznámejší obrancovia
Marquinhos
zápasy: 601 · trofeje: 14
V. van Dijk
zápasy: 601 · trofeje: 10
Raphael Varane
zápasy: 524 · trofeje: 12
Ruben Dias
zápasy: 442 · trofeje: 12
Achraf Hakimi
zápasy: 389 · trofeje: 11
Michael Ngadeu
zápasy: 287 · trofeje: 5
Kluby
Ligy
Trofeje
Tréneri
- Hein van Haezebrouck
Hugo Broos
Jaroslav Silhavy
Jess Thorup
Jindrich Trpisovsky- John Madden
Ladislau Bölöni
Marc Brys- Ramiro Amarelle
Ricardo Soares
Rigobert Song
Stanley Menzo
Toni Conceição
Otázky z piškvoriek, na ktoré je odpoveďou

Futbalisti ktorí hrali aj za klub Botosani aj za klub Slavia Prag
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Botosani aj za klub Gent
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Botosani aj za klub Beijing Guoan
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Botosani aj za klub Chongqing Tonglianglong FC
Futbalisti z krajiny Kamerun ktorí hrali za klub Botosani
DFObrancovia ktorí hrali za klub Botosani
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Slavia Prag aj za klub Gent
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Slavia Prag aj za klub Beijing Guoan
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Slavia Prag aj za klub Chongqing Tonglianglong FC
Hrali v rovnakých kluboch
Andrei Burca
Stredný obranca
Youssef Toutouh
Ľavý krídelník
Nicolae Stanciu
Ofenzívny záložník
Tomas Soucek
Defenzívny záložník
Alexander Bah
Pravý obranca
Vladimir Smicer
Ofenzívny záložník
Michal Skoras
Ľavý krídelník
Taiwo Awoniyi
Hrotový útočník
Mikael Lustig
Pravý obranca
Moses Simon
Ľavý krídelník
Kim Min-jae
Stredný obranca
Burak Yılmaz
Hrotový útočník
Časté otázky
Za ktoré kluby hral hráč Michael Ngadeu?
Počas kariéry hral Michael Ngadeu za: Botosani, Slavia Prag, Gent, Beijing Guoan a Chongqing Tonglianglong FC.
Za ktorý klub hrá Michael Ngadeu teraz?
Podľa našich údajov je Michael Ngadeu momentálne v kádri klubu Chongqing Tonglianglong FC.
Koľko gólov strelil hráč Michael Ngadeu?
V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Michael Ngadeu na konte zápasy: 287, góly: 22, asistencie: 7.
Aké trofeje vyhral hráč Michael Ngadeu?
Trofeje hráča Michael Ngadeu: Africký pohár.



