Manolis Saliakas
Olympiakos
Grécko
DFPravý obranca, Záložník
Kariéra 2012-2026 · známosť #2 519
Kluby v kariére hráča Manolis Saliakas (Grécko, Pravý obranca): Giannina, St. Pauli, Olympiakos a Lamia. V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Manolis Saliakas na konte zápasy: 211, góly: 12, asistencie: 13.
- 30Vek
- 1,8 mil. €Hodnota
- 211Zápasy
- 12Góly
- 13Asistencie
- 4Trofeje
Poradie v skupine: obrancovia
Kariérna cesta
Zápasy v kariére – najznámejší obrancovia
Marquinhos
zápasy: 601 · trofeje: 14
V. van Dijk
zápasy: 601 · trofeje: 10
Raphael Varane
zápasy: 524 · trofeje: 12
Ruben Dias
zápasy: 442 · trofeje: 12
Achraf Hakimi
zápasy: 389 · trofeje: 11
Manolis Saliakas
zápasy: 211 · trofeje: 4
Kluby
Ligy
Tréneri
Alexander Blessin
Apostolos Mantzios
Charalampos Zelenitsas
Fabian Hürzeler- Giannis Goumas
Gustavo Poyet
Ivan Jovanovic
John van't Schip
Jose Luis Mendilibar
Michalis Grigoriou- Michalis Iordanidis
Timo Schultz
Otázky z piškvoriek, na ktoré je odpoveďou

Futbalisti ktorí hrali aj za klub Giannina aj za klub St. Pauli
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Giannina aj za klub Olympiakos
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Giannina aj za klub Lamia
Futbalisti z krajiny Grécko ktorí hrali za klub Giannina
DFObrancovia ktorí hrali za klub Giannina
Futbalisti ktorí hrali aj za klub St. Pauli aj za klub Olympiakos
Futbalisti ktorí hrali aj za klub St. Pauli aj za klub Lamia
Futbalisti z krajiny Grécko ktorí hrali za klub St. Pauli
DFObrancovia ktorí hrali za klub St. Pauli
Hrali v rovnakých kluboch
Fernando Varela
Pravý obranca
Dimitris Pelkas
Ofenzívny záložník
Aleksandar Prijovic
Hrotový útočník
Yuriy Lodygin
Brankár
Viktor Gyökeres
Hrotový útočník
Karol Mets
Stredný obranca
Danel Sinani
Ofenzívny záložník
James Sands
Defenzívny záložník
Marcelo
Ľavý obranca
Rafinha
Pravý obranca
Esteban Cambiasso
Defenzívny záložník
Yaya Toure
Záložník
Časté otázky
Za ktoré kluby hral hráč Manolis Saliakas?
Počas kariéry hral Manolis Saliakas za: Giannina, St. Pauli, Olympiakos a Lamia.
Za ktorý klub hrá Manolis Saliakas teraz?
Podľa našich údajov je Manolis Saliakas momentálne v kádri klubu Olympiakos.
Koľko gólov strelil hráč Manolis Saliakas?
V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Manolis Saliakas na konte zápasy: 211, góly: 12, asistencie: 13.



