Lee Dixon
Arsenal
Anglicko
DFPravý obranca, Záložník
Kariéra 1987-2001 · známosť #11 049
- 62Vek
- -Hodnota
- 518Zápasy
- 28Góly
- 20Asistencie
- 4Trofeje
Poradie v skupine: obrancovia
Kariérna cesta
Zápasy v kariére – najznámejší obrancovia
Marquinhos
zápasy: 601 · trofeje: 14
V. van Dijk
zápasy: 601 · trofeje: 10
Raphael Varane
zápasy: 524 · trofeje: 12
Lee Dixon
zápasy: 518 · trofeje: 4
Ruben Dias
zápasy: 442 · trofeje: 12
Achraf Hakimi
zápasy: 389 · trofeje: 11
Kluby
Ligy
Tréneri
Otázky z piškvoriek, na ktoré je odpoveďou

Futbalisti ktorí hrali aj za klub Bury aj za klub Stoke City
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Bury aj za klub Arsenal
Futbalisti z krajiny Anglicko ktorí hrali za klub Bury
DFObrancovia ktorí hrali za klub Bury
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Stoke City aj za klub Arsenal
Futbalisti z krajiny Anglicko ktorí hrali za klub Stoke City
DFObrancovia ktorí hrali za klub Stoke City
Futbalisti z krajiny Anglicko ktorí hrali za klub Arsenal
DFObrancovia ktorí hrali za klub Arsenal
Hrali v rovnakých kluboch
Colin Kazım-Richards
Hrotový útočník
Terry McDermott
Záložník
Bruce Grobbelaar
Brankár
Matt Doherty
Pravý obranca
Xherdan Shaqiri
Ofenzívny záložník
Kurt Zouma
Stredný obranca
Choupo-Moting
Hrotový útočník
Cameron Carter-Vickers
Stredný obranca
Serge Gnabry
Podhrotový útočník
Mikel Merino
Záložník
Kai Havertz
Hrotový útočník
Jorginho
Defenzívny záložník
Časté otázky
Za ktoré kluby hral hráč Lee Dixon?
Počas kariéry hral Lee Dixon za: Bury, Stoke City a Arsenal.
Za ktorý klub hrá Lee Dixon teraz?
Podľa našich údajov je Lee Dixon momentálne v kádri klubu Arsenal.
Koľko gólov strelil hráč Lee Dixon?
V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Lee Dixon na konte zápasy: 518, góly: 28, asistencie: 20.






