Kenneth Taylor
Lazio
Holandsko
MFZáložník
Kariéra 2018-2026 · známosť #848
- 24Vek
- 25 mil. €Hodnota
- 204Zápasy
- 38Góly
- 27Asistencie
- 6Trofeje
Poradie v skupine: stredopoliari
Kariérna cesta
Asistencie v kariére – najznámejší stredopoliari
Joshua Kimmich
asistencie: 137 · zápasy: 551
Bernardo Silva
asistencie: 102 · zápasy: 636
Fabian
asistencie: 65 · zápasy: 448
Federico Valverde
asistencie: 45 · zápasy: 438
Rodri
asistencie: 32 · zápasy: 440
Kenneth Taylor
asistencie: 27 · zápasy: 204
Kluby
Ligy
Tréneri
Alfred Schreuder
Erik ten Hag
Erwin Van de Looi
Francesco Farioli
Fred Grim- Fred Warburton
Hedwiges Maduro
John Heitinga
John van't Schip
Kees Van Wonderen
Louis van Gaal
Marco Baroni
Maurice Steijn
Maurizio Sarri
Michael Reiziger
Mischa Visser
Oscar García
Peter van der Veen
Ronald Koeman
Otázky z piškvoriek, na ktoré je odpoveďou

Futbalisti ktorí hrali aj za klub Ajax aj za klub Lazio
Futbalisti z krajiny Holandsko ktorí hrali za klub Ajax
MFStredopoliari ktorí hrali za klub Ajax
Futbalisti z krajiny Holandsko ktorí hrali za klub Lazio
MFStredopoliari ktorí hrali za klub Lazio
Hrali v rovnakých kluboch
ter Stegen
Brankár
Thilo Kehrer
Stredný obranca
Lisandro Martinez
Stredný obranca
M. de Ligt
Stredný obranca
Sergej Milinkovic Savic
Záložník
Nani
Ľavý krídelník
Pavel Nedved
Ľavý záložník
Pepe Reina
Brankár
Časté otázky
Za ktoré kluby hral hráč Kenneth Taylor?
Počas kariéry hral Kenneth Taylor za: Ajax a Lazio.
Za ktorý klub hrá Kenneth Taylor teraz?
Podľa našich údajov je Kenneth Taylor momentálne v kádri klubu Lazio.
Koľko gólov strelil hráč Kenneth Taylor?
V oficiálnych zápasoch v našej databáze má Kenneth Taylor na konte zápasy: 204, góly: 38, asistencie: 27.

