Taher Mohamed
Al Ahly
Egipt
FWExtremă dreapta
Carieră 2013-2025 · notorietate #2.715
- 29Vârstă
- 450 K EURValoare
- 130Meciuri
- 18Goluri
- 18Pase decisive
- 7Trofee
Locul printre atacanți
Parcurs





2014201620182020202220242026
Goluri în carieră față de cei mai cunoscuți atacanți
Lionel Messi
815 goluri · 1.024 meciuri
Mbappe
380 goluri · 513 meciuri
Erling Haaland
333 goluri · 372 meciuri
Vinicius Junior
134 goluri · 415 meciuri
Ousmane Dembele
119 goluri · 423 meciuri
Taher Mohamed
18 goluri · 130 meciuri
Cluburi
Ligi
Antrenori
Carlos Queiroz- Emad El-Nahhas
Hassan Shehata
Hossam Hassan
Jess Thorup
Jose Riveiro
Marcel Koller
Pitso Mosimane
Ricardo Soares
Rui Vitoria
Întrebări X și 0 la care este răspuns

Jucători care au jucat atât la Mokawloon, cât și la Al Ahly
Jucători care au jucat atât la Mokawloon, cât și la Zamalek
Jucători din Egipt care au jucat la Mokawloon
FWAtacanți care au jucat la Mokawloon
Jucători care au jucat atât la Al Ahly, cât și la Zamalek
Jucători din Egipt care au jucat la Al Ahly
FWAtacanți care au jucat la Al Ahly
Jucători din Egipt care au jucat la Zamalek
FWAtacanți care au jucat la Zamalek
Au jucat la aceleași cluburi
Mohamed Salah
Extremă dreapta
Mohamed Elneny
Mijlocaș defensiv- Mohamed Farouk
Atacant central - Ramy Adel
Fundaș central
Mahmoud Trezeguet
Extremă stânga
Ahmed Hassan
Mijlocaș ofensiv
Badr Benoun
Fundaș central
Mohamed Hany
Fundaș dreapta
Emam Ashour
Mijlocaș
Tarek Hamed
Mijlocaș defensiv
Marwan Attia
Mijlocaș defensiv
Mostafa Mohamed
Atacant central
Întrebări frecvente
La ce cluburi a jucat Taher Mohamed?
De-a lungul carierei, Taher Mohamed a jucat la Mokawloon, Al Ahly și Zamalek.
La ce club joacă acum Taher Mohamed?
Potrivit evidențelor noastre, Taher Mohamed face parte în prezent din lotul Al Ahly.
Câte goluri a marcat Taher Mohamed?
În meciurile oficiale din baza noastră de date, Taher Mohamed a marcat 18 goluri și a oferit 18 pase decisive în 130 meciuri.
