Igor Duljaj
Retras
SerbiaSerbia și MuntenegruIugoslavia
MFMijlocaș defensiv, Fundaș
Carieră 1999-2009 · notorietate #13.137
- 46Vârstă
- -Valoare
- 98Meciuri
- 0Goluri
- 0Pase decisive
- 6Trofee
Locul printre mijlocași
Parcurs
Pase decisive în carieră față de cei mai cunoscuți mijlocași
Joshua Kimmich
137 pase decisive · 551 meciuri
Bernardo Silva
102 pase decisive · 636 meciuri
Fabian
65 pase decisive · 448 meciuri
Federico Valverde
45 pase decisive · 438 meciuri
Rodri
32 pase decisive · 440 meciuri
Igor Duljaj
0 pase decisive · 98 meciuri
Cluburi
Trofee
Antrenori
Întrebări X și 0 la care este răspuns

Jucători care au jucat atât la Partizan, cât și la Shakhtar
Jucători din Serbia care au jucat la Partizan
MFMijlocași care au jucat la Partizan
Jucători din Serbia care au jucat la Shakhtar
MFMijlocași care au jucat la Shakhtar
Au jucat la aceleași cluburi
Andrija Zivkovic
Extremă dreapta
Aleksandar Mitrovic
Atacant central
Dusan Vlahovic
Atacant central
Zoran Tosic
Extremă dreapta
Henrikh Mkhitaryan
Mijlocaș
Fred
Mijlocaș
Mykola Matvienko
Fundaș central
Oleksandr Zubkov
Extremă dreapta
Întrebări frecvente
La ce cluburi a jucat Igor Duljaj?
De-a lungul carierei, Igor Duljaj a jucat la Partizan și Shakhtar.
Câte goluri a marcat Igor Duljaj?
În meciurile oficiale din baza noastră de date, Igor Duljaj a marcat 0 goluri în 98 meciuri.
Ce trofee a câștigat Igor Duljaj?
Igor Duljaj a câștigat: Europa League.





