Willian Jose
Bahia
Brazylia
FWŚrodkowy napastnik
Kariera 2011-2026 · rozpoznawalność #2730
- 34Wiek
- 1,2 mln €Wartość
- 485Mecze
- 125Gole
- 35Asysty
- 5Trofea
Miejsce w grupie: napastnicy
Przebieg kariery













20122014201620182020202220242026
- 2011-12
Sao Paulowypożyczenie - 2013
Gremio - 2013
Santoswypożyczenie - 2013
Real Madrid - 2014
Zaragozawypożyczenie - 2015
Las Palmaswypożyczenie - 2015
Numancia - 2016-20
Real Sociedad - 2020
Wolveswypożyczenie · Real Sociedad - 2021
Real Betiswypożyczenie · Real Sociedad - 2022-23
Real Betis - 2024
Spartak Moskova - 2025-26
Bahia
Gole w karierze na tle najbardziej znanych (napastnicy)
Lionel Messi
gole: 815 · mecze: 1024
Mbappe
gole: 380 · mecze: 513
Erling Haaland
gole: 333 · mecze: 372
Vinicius Junior
gole: 134 · mecze: 415
Willian Jose
gole: 125 · mecze: 485
Ousmane Dembele
gole: 119 · mecze: 423
Kluby
Sao Paulo
Gremio
Santos
Real Madrid
Zaragoza
Las Palmas
Numancia
Real Sociedad
Wolves
Real Betis
Spartak Moskova
Bahia
Real Madrid B
Ligi
Trenerzy
Asier Garitano
Bruno Lage
Carlo Ancelotti
Dejan Stankovic- Emerson Leão
Enderson Moreira
Guillermo Abascal
Imanol Alguacil
Jagoba Arrasate- José Ángel Berraondo
Jose Mourinho
Manuel Pellegrini- Ney Franco
Nuno Espirito Santo
Oswaldo de Oliveira
Paulo Autuori- Paulo César Carpegiani
Ranko Popović
Rogerio Ceni- Víctor Muñoz
Zinedine Zidane
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Gremio
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Santos
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Real Madrid
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Zaragoza
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Las Palmas
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Numancia
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Real Sociedad
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Wolves
Piłkarze grający zarówno w klubie Sao Paulo, jak i w klubie Real Betis
Grali w tych samych klubach
Casemiro
Defensywny pomocnik
Dani Alves
Prawy obrońca
Rafinha
Prawy obrońca
Eder Militao
Środkowy obrońca
Luis Suarez
Środkowy napastnik
Dida
Bramkarz
Everton
Lewoskrzydłowy
Alex Telles
Lewy obrońca
Neymar
Ofensywny pomocnik
Rodrygo
Prawoskrzydłowy
Philippe Coutinho
Ofensywny pomocnik
Emerson Palmieri
Lewy obrońca
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Willian Jose?
W trakcie kariery Willian Jose grał(a) w klubach: Sao Paulo, Gremio, Santos, Real Madrid, Zaragoza, Las Palmas, Numancia, Real Sociedad, Wolves, Real Betis, Spartak Moskova, Bahia i Real Madrid B.
W jakim klubie gra obecnie Willian Jose?
Według naszych danych Willian Jose jest obecnie w kadrze klubu Bahia.
Ile goli strzelił(a) Willian Jose?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Willian Jose – gole: 125, asysty: 35, mecze: 485.




