Steve Nicol
Zakończona kariera
Szkocja
DFPrawy obrońca, Pomocnik
Kariera 1981-1997 · rozpoznawalność #9152
- 64Wiek
- -Wartość
- 430Mecze
- 38Gole
- 35Asysty
- 4Trofea
Miejsce w grupie: obrońcy
Przebieg kariery
Mecze w karierze na tle najbardziej znanych (obrońcy)
Marquinhos
mecze: 601 · trofea: 14
V. van Dijk
mecze: 601 · trofea: 10
Raphael Varane
mecze: 524 · trofea: 12
Ruben Dias
mecze: 442 · trofea: 12
Steve Nicol
mecze: 430 · trofea: 4
Achraf Hakimi
mecze: 389 · trofea: 11
Kluby
Ligi
Trofea
Liga Mistrzów
Trenerzy
- Andy Roxburgh
- Bobby Brown
Bob Paisley- Denis Smith
Graeme Souness- Jock Stein
- Joe Fagan
Kenny Dalglish- Ray Harford
- Richie Barker
Ron Atkinson- Ronnie Moran
Roy Evans
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Liverpool, jak i w klubie Sheffield W.
Piłkarze grający zarówno w klubie Liverpool, jak i w klubie West Brom
Piłkarze (kraj: Szkocja) grający w klubie Liverpool
DFObrońcy grający w klubie Liverpool
Piłkarze grający zarówno w klubie Sheffield W., jak i w klubie West Brom
Piłkarze (kraj: Szkocja) grający w klubie Sheffield W.
DFObrońcy grający w klubie Sheffield W.
Piłkarze (kraj: Szkocja) grający w klubie West Brom
DFObrońcy grający w klubie West Brom
Grali w tych samych klubach
V. van Dijk
Środkowy obrońca
Mohamed Salah
Prawoskrzydłowy
Alisson
Bramkarz
Luis Diaz
Lewoskrzydłowy
Emiliano Martinez
Bramkarz
Ross Barkley
Pomocnik
Bruno Fernandes
Ofensywny pomocnik
Shea Charles
Defensywny pomocnik
Serge Gnabry
Cofnięty napastnik
Romelu Lukaku
Środkowy napastnik
Jonny Evans
Środkowy obrońca
Conor Gallagher
Pomocnik
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Steve Nicol?
W trakcie kariery Steve Nicol grał(a) w klubach: Liverpool, Sheffield W. i West Brom.
Ile goli strzelił(a) Steve Nicol?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Steve Nicol – gole: 38, asysty: 35, mecze: 430.
Jakie trofea zdobył(a) Steve Nicol?
Trofea, które zdobył(a) Steve Nicol: Liga Mistrzów.

