Mile Svilar
Roma
Serbia
GKBramkarz
Kariera 2016-2026 · rozpoznawalność #1712
Mile Svilar (Serbia, Bramkarz) grał(a) w klubach: Benfica, SL Benfica B, Roma i Anderlecht. W oficjalnych meczach z naszej bazy Mile Svilar – gole: 0, mecze: 144.
- 27Wiek
- 35 mln €Wartość
- 144Mecze
- 11Lata
- #1712Rozpoznawalność
- 4Trofea
Miejsce w grupie: bramkarze
Przebieg kariery







20172018201920202021202220232024202520262027
- 2017-18
Benfica - 2018-19
SL Benfica B - 2019
Benfica - 2020
SL Benfica B - 2020
Benfica - 2021
SL Benfica B - 2022-26
Roma
Mecze w karierze na tle najbardziej znanych (bramkarze)
Manuel Neuer
mecze: 856 · trofea: 15
Thibaut Courtois
mecze: 740 · trofea: 15
Gianluigi Donnarumma
mecze: 507 · trofea: 12
Alisson
mecze: 502 · trofea: 10
Ederson
mecze: 500 · trofea: 13
Mile Svilar
mecze: 144 · trofea: 4
Kluby
Ligi
Trenerzy
Besnik Hasi
Bruno Lage
Claudio Ranieri
Daniele De Rossi
Dragan Stojkovic
Gian Piero Gasperini- Hein van Haezebrouck
Ivan Juric
Jorge Jesus
Jose Mourinho
Nelson Verissimo
Roger Schmidt
Rui Vitoria
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Benfica, jak i w klubie SL Benfica B
Piłkarze grający zarówno w klubie Benfica, jak i w klubie Roma
Piłkarze grający zarówno w klubie Benfica, jak i w klubie Anderlecht
Piłkarze (kraj: Serbia) grający w klubie Benfica
GKBramkarze grający w klubie Benfica
Piłkarze grający zarówno w klubie SL Benfica B, jak i w klubie Roma
Piłkarze grający zarówno w klubie SL Benfica B, jak i w klubie Anderlecht
Piłkarze (kraj: Serbia) grający w klubie SL Benfica B
GKBramkarze grający w klubie SL Benfica B
Grali w tych samych klubach
Bernardo Silva
Ofensywny pomocnik
Ruben Dias
Środkowy obrońca
Ederson
Bramkarz
Alejandro Grimaldo
Lewy obrońca
Joao Cancelo
Prawy obrońca
Gonçalo Guedes
Lewoskrzydłowy
Nelson Semedo
Prawy obrońca
Luka Jovic
Środkowy napastnik
Marquinhos
Środkowy obrońca
Mohamed Salah
Prawoskrzydłowy
Alisson
Bramkarz
Antonio Rudiger
Środkowy obrońca
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Mile Svilar?
W trakcie kariery Mile Svilar grał(a) w klubach: Benfica, SL Benfica B, Roma i Anderlecht.
W jakim klubie gra obecnie Mile Svilar?
Według naszych danych Mile Svilar jest obecnie w kadrze klubu Roma.
Ile goli strzelił(a) Mile Svilar?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Mile Svilar – gole: 0, mecze: 144.


