Leonardo Spinazzola
Napoli
Włochy
DFLewy obrońca, Pomocnik
Kariera 2010-2026 · rozpoznawalność #486
Leonardo Spinazzola (Włochy, Lewy obrońca) grał(a) w klubach: Empoli, Lanciano, Siena, Atalanta, Vicenza, Perugia, Juventus, Roma i Napoli. W oficjalnych meczach z naszej bazy Leonardo Spinazzola – gole: 14, asysty: 43, mecze: 382.
- 33Wiek
- 3,5 mln €Wartość
- 382Mecze
- 14Gole
- 43Asysty
- 5Trofea
Miejsce w grupie: obrońcy
Przebieg kariery










20122014201620182020202220242026
Mecze w karierze na tle najbardziej znanych (obrońcy)
Marquinhos
mecze: 601 · trofea: 14
V. van Dijk
mecze: 601 · trofea: 10
Raphael Varane
mecze: 524 · trofea: 12
Ruben Dias
mecze: 442 · trofea: 12
Achraf Hakimi
mecze: 389 · trofea: 11
Leonardo Spinazzola
mecze: 382 · trofea: 5
Kluby
Ligi
Trofea
Euro
Trenerzy
Alberico Evani
Antonio Conte- Ciro Ferrara
Claudio Ranieri
Cristian Bucchi
Daniele De Rossi- Edoardo Reja
Eusebio Di Francesco
Francesco Calzona
Gennaro Gattuso
Gian Piero Gasperini
Giovanni Lopez
Ivan Juric
Jose Mourinho
Luciano Spalletti
Luigi Delneri
Luigi Di Biagio
Mario Beretta
Massimiliano Allegri
Massimo Morgia
Maurizio Sarri
Pasquale Marino
Paulo Fonseca
Pierpaolo Bisoli
Roberto Mancini
Silvio Baldini
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Lanciano
Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Siena
Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Atalanta
Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Vicenza
Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Perugia
Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Juventus
Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Roma
Piłkarze grający zarówno w klubie Empoli, jak i w klubie Napoli
Piłkarze (kraj: Włochy) grający w klubie Empoli
Grali w tych samych klubach
Leandro Paredes
Defensywny pomocnik
Federico Dimarco
Lewy obrońca
Sebastian Giovinco
Cofnięty napastnik
Giovanni Di Lorenzo
Prawy obrońca
Mame Thiam
Środkowy napastnik
Guido Marilungo
Środkowy napastnik
Ciro Immobile
Środkowy napastnik
Vincent Candela
Lewy obrońca
Luis Neto
Środkowy obrońca
Júnior
Lewy obrońca
Alessandro Bastoni
Środkowy obrońca
Franck Kessie
Pomocnik
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Leonardo Spinazzola?
W trakcie kariery Leonardo Spinazzola grał(a) w klubach: Empoli, Lanciano, Siena, Atalanta, Vicenza, Perugia, Juventus, Roma i Napoli.
W jakim klubie gra obecnie Leonardo Spinazzola?
Według naszych danych Leonardo Spinazzola jest obecnie w kadrze klubu Napoli.
Ile goli strzelił(a) Leonardo Spinazzola?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Leonardo Spinazzola – gole: 14, asysty: 43, mecze: 382.
Jakie trofea zdobył(a) Leonardo Spinazzola?
Trofea, które zdobył(a) Leonardo Spinazzola: Euro.

