Leandro Andrade
Polissya
Republika Zielonego Przylądka
FWPrawoskrzydłowy, Pomocnik
Kariera 2020-2025 · rozpoznawalność #4408
- 27Wiek
- 4,0 mln €Wartość
- 123Mecze
- 24Gole
- 8Asysty
- 2Trofea
Miejsce w grupie: napastnicy
Przebieg kariery






201920202021202220232024202520262027
- 2019
Cd Fatima - 2020-21
Cherno More - 2021-24
Karabağ - 2024
Neftçi PFK - 2025
Karabağ - 2026
Polissya
Gole w karierze na tle najbardziej znanych (napastnicy)
Lionel Messi
gole: 815 · mecze: 1024
Mbappe
gole: 380 · mecze: 513
Erling Haaland
gole: 333 · mecze: 372
Vinicius Junior
gole: 134 · mecze: 415
Ousmane Dembele
gole: 119 · mecze: 423
Leandro Andrade
gole: 24 · mecze: 123
Kluby
Ligi
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Cherno More, jak i w klubie Karabağ
Piłkarze grający zarówno w klubie Cherno More, jak i w klubie Neftçi PFK
Piłkarze grający zarówno w klubie Cherno More, jak i w klubie Polissya
Piłkarze grający zarówno w klubie Cherno More, jak i w klubie CD Fátima
Piłkarze (kraj: Republika Zielonego Przylądka) grający w klubie Cherno More
FWNapastnicy grający w klubie Cherno More
Piłkarze grający zarówno w klubie Karabağ, jak i w klubie Neftçi PFK
Piłkarze grający zarówno w klubie Karabağ, jak i w klubie Polissya
Piłkarze grający zarówno w klubie Karabağ, jak i w klubie CD Fátima
Grali w tych samych klubach
- Stefan Bogomilov
Środkowy napastnik
Claudiu Keseru
Środkowy napastnik
Viktor Genev
Środkowy obrońca
Mahir Emreli
Środkowy napastnik
Marko Jankovic
Pomocnik
Jakub Rzezniczak
Środkowy obrońca
Samy Mmaee
Środkowy obrońca
Vincent Aboubakar
Środkowy napastnik
Keisuke Honda
Ofensywny pomocnik
Ramil Sheydayev
Środkowy napastnik
Dmitri Kruglov
Lewy obrońca
Andrusw Araujo
Defensywny pomocnik
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Leandro Andrade?
W trakcie kariery Leandro Andrade grał(a) w klubach: Cherno More, Karabağ, Neftçi PFK, Polissya i CD Fátima.
W jakim klubie gra obecnie Leandro Andrade?
Według naszych danych Leandro Andrade jest obecnie w kadrze klubu Polissya.
Ile goli strzelił(a) Leandro Andrade?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Leandro Andrade – gole: 24, asysty: 8, mecze: 123.

