Franz Roth
Zakończona kariera
Niemcy
MFPomocnik
Kariera 1966-1978 · rozpoznawalność #3058
- 80Wiek
- -Wartość
- 393Mecze
- 80Gole
- 29Asysty
- 4Trofea
Miejsce w grupie: pomocnicy
Przebieg kariery
Asysty w karierze na tle najbardziej znanych (pomocnicy)
Joshua Kimmich
asysty: 137 · mecze: 551
Bernardo Silva
asysty: 102 · mecze: 636
Fabian
asysty: 65 · mecze: 448
Federico Valverde
asysty: 45 · mecze: 438
Rodri
asysty: 32 · mecze: 440
Franz Roth
asysty: 29 · mecze: 393
Kluby
Ligi
Trofea
Liga Mistrzów
Trenerzy
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Bayern Münih, jak i w klubie Salzburg
Piłkarze (kraj: Niemcy) grający w klubie Bayern Münih
MFPomocnicy grający w klubie Bayern Münih
Piłkarze (kraj: Niemcy) grający w klubie Salzburg
MFPomocnicy grający w klubie Salzburg
Grali w tych samych klubach
Joshua Kimmich
Defensywny pomocnik
Serge Gnabry
Cofnięty napastnik
Lewandowski
Środkowy napastnik
Leroy Sane
Prawoskrzydłowy
Erling Haaland
Środkowy napastnik
Sadio Mane
Lewoskrzydłowy
Dayot Upamecano
Środkowy obrońca
Konrad Laimer
Prawy obrońca
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Franz Roth?
W trakcie kariery Franz Roth grał(a) w klubach: Bayern Münih i Salzburg.
Ile goli strzelił(a) Franz Roth?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Franz Roth – gole: 80, asysty: 29, mecze: 393.
Jakie trofea zdobył(a) Franz Roth?
Trofea, które zdobył(a) Franz Roth: Liga Mistrzów.



