Fabien Barthez
Zakończona kariera
Francja
GKBramkarz
Kariera 1991-2006 · rozpoznawalność #358
- 55Wiek
- 1,0 mln €Wartość
- 627Mecze
- 16Lata
- #358Rozpoznawalność
- 11Trofea
Miejsce w grupie: bramkarze
Przebieg kariery




1995200020052010201520202025
Mecze w karierze na tle najbardziej znanych (bramkarze)
Manuel Neuer
mecze: 856 · trofea: 15
Thibaut Courtois
mecze: 740 · trofea: 15
Fabien Barthez
mecze: 627 · trofea: 11
Gianluigi Donnarumma
mecze: 507 · trofea: 12
Alisson
mecze: 502 · trofea: 10
Ederson
mecze: 500 · trofea: 13
Kluby
Ligi
Trofea
Euro
Mundial
Liga Mistrzów
Trenerzy
Aimé Jacquet
Albert Emon
Alex Ferguson
Claude Puel
Georges Eo
Gérard Banide
Gérard Gili
Gérard Houllier
Jacques Santini- Jean-Luc Ettori
Jean Tigana- Marc Bourrier
Michel Der Zakarian
Philippe Troussier
Raymond Domenech- Raymond Goethals
- Serge Delmas
Serge Le Dizet
Victor Zvunka
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Toulouse, jak i w klubie Marsilya
Piłkarze grający zarówno w klubie Toulouse, jak i w klubie Monaco
Piłkarze grający zarówno w klubie Toulouse, jak i w klubie Man. United
Piłkarze grający zarówno w klubie Toulouse, jak i w klubie Nantes
Piłkarze (kraj: Francja) grający w klubie Toulouse
GKBramkarze grający w klubie Toulouse
Piłkarze grający zarówno w klubie Marsilya, jak i w klubie Monaco
Piłkarze grający zarówno w klubie Marsilya, jak i w klubie Man. United
Piłkarze grający zarówno w klubie Marsilya, jak i w klubie Nantes
Grali w tych samych klubach
Adrien Rabiot
Pomocnik
Serge Aurier
Prawy obrońca
Jérémy Mathieu
Lewy obrońca
Gabriel Suazo
Lewy obrońca
Benjamin Pavard
Środkowy obrońca
Pierre Højbjerg
Defensywny pomocnik
Franck Ribery
Lewoskrzydłowy
Florian Thauvin
Prawoskrzydłowy
Mbappe
Środkowy napastnik
Bernardo Silva
Ofensywny pomocnik
Aurelien Tchouameni
Defensywny pomocnik
Cesc Fabregas
Pomocnik
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Fabien Barthez?
W trakcie kariery Fabien Barthez grał(a) w klubach: Toulouse, Marsilya, Monaco, Man. United i Nantes.
Ile goli strzelił(a) Fabien Barthez?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Fabien Barthez – gole: 0, asysty: 2, mecze: 627.
Jakie trofea zdobył(a) Fabien Barthez?
Trofea, które zdobył(a) Fabien Barthez: Euro, Mundial i Liga Mistrzów.


