Dejan Lovren
PAOK
Chorwacja
DFŚrodkowy obrońca
Kariera 2007-2025 · rozpoznawalność #1952
- 37Wiek
- 250 tys. €Wartość
- 553Mecze
- 25Gole
- 14Asysty
- 10Trofea
Miejsce w grupie: obrońcy
Przebieg kariery








2008201020122014201620182020202220242026
- 2007
Inter Zapresicwypożyczenie - 2008-09
Dinamo Zagreb - 2009-12
Lyon - 2013
Southampton - 2014-19
Liverpool - 2020-22
Zenit - 2022-23
Lyon - 2024-26
PAOK
Mecze w karierze na tle najbardziej znanych (obrońcy)
Marquinhos
mecze: 601 · trofea: 14
V. van Dijk
mecze: 601 · trofea: 10
Dejan Lovren
mecze: 553 · trofea: 10
Raphael Varane
mecze: 524 · trofea: 12
Ruben Dias
mecze: 442 · trofea: 12
Achraf Hakimi
mecze: 389 · trofea: 11
Kluby
Ligi
Trofea
Liga Mistrzów
Trenerzy
- Ante Čačić
Branko Ivankovic
Brendan Rodgers
Claude Puel
Fabio Grosso
Igor Stimac
Jürgen Klopp
Krunoslav Jurcic
Laurent Blanc
Mauricio Pochettino
Niko Kovac
Peter Bosz
Pierre Sage
Razvan Lucescu
Ronald Koeman
Sergey Semak
Slaven Bilic
Vahid Halilhodzic
Zlatko Dalic
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Dinamo Zagreb, jak i w klubie Lyon
Piłkarze grający zarówno w klubie Dinamo Zagreb, jak i w klubie Southampton
Piłkarze grający zarówno w klubie Dinamo Zagreb, jak i w klubie Liverpool
Piłkarze grający zarówno w klubie Dinamo Zagreb, jak i w klubie Zenit
Piłkarze grający zarówno w klubie Dinamo Zagreb, jak i w klubie PAOK
Piłkarze grający zarówno w klubie Dinamo Zagreb, jak i w klubie Inter Zapresic
Piłkarze (kraj: Chorwacja) grający w klubie Dinamo Zagreb
DFObrońcy grający w klubie Dinamo Zagreb
Piłkarze grający zarówno w klubie Lyon, jak i w klubie Southampton
Grali w tych samych klubach
Mateo Kovacic
Pomocnik
Dani Olmo
Ofensywny pomocnik
Luka Modric
Pomocnik
Josko Gvardiol
Środkowy obrońca
Corentin Tolisso
Pomocnik
Karim Benzema
Środkowy napastnik
Jerome Boateng
Środkowy obrońca
Memphis Depay
Środkowy napastnik
V. van Dijk
Środkowy obrońca
Sadio Mane
Lewoskrzydłowy
Pierre Højbjerg
Defensywny pomocnik
Takumi Minamino
Lewoskrzydłowy
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Dejan Lovren?
W trakcie kariery Dejan Lovren grał(a) w klubach: Dinamo Zagreb, Lyon, Southampton, Liverpool, Zenit, PAOK i Inter Zapresic.
W jakim klubie gra obecnie Dejan Lovren?
Według naszych danych Dejan Lovren jest obecnie w kadrze klubu PAOK.
Ile goli strzelił(a) Dejan Lovren?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Dejan Lovren – gole: 25, asysty: 14, mecze: 553.
Jakie trofea zdobył(a) Dejan Lovren?
Trofea, które zdobył(a) Dejan Lovren: Liga Mistrzów.




