Ayoub Khairi
Berkane
Maroko
MFPomocnik
Kariera 2018-2026 · rozpoznawalność #2999
Ayoub Khairi (Maroko, Pomocnik) grał(a) w klubach: Raja Casablanca i Berkane. W oficjalnych meczach z naszej bazy Ayoub Khairi – gole: 8, asysty: 3, mecze: 102.
- 26Wiek
- -Wartość
- 102Mecze
- 8Gole
- 3Asysty
- -Trofea
Miejsce w grupie: pomocnicy
Przebieg kariery
Asysty w karierze na tle najbardziej znanych (pomocnicy)
Joshua Kimmich
asysty: 137 · mecze: 551
Bernardo Silva
asysty: 102 · mecze: 636
Fabian
asysty: 65 · mecze: 448
Federico Valverde
asysty: 45 · mecze: 438
Rodri
asysty: 32 · mecze: 440
Ayoub Khairi
asysty: 3 · mecze: 102
Kluby
Ligi
Trenerzy
Florent Ibenge
Jamal Sellami
Juan Carlos Garrido
Mohamed Ouahbi
Moïn Chaabani
Patrice Carteron
Tarik Sektioui
Walid Regragui
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Raja Casablanca, jak i w klubie Berkane
Piłkarze (kraj: Maroko) grający w klubie Raja Casablanca
MFPomocnicy grający w klubie Raja Casablanca
Piłkarze (kraj: Maroko) grający w klubie Berkane
MFPomocnicy grający w klubie Berkane
Grali w tych samych klubach
Badr Benoun
Środkowy obrońca
Jamal Harkass
Środkowy obrońca
Soufiane Rahimi
Środkowy napastnik
Adam Ennaffati
Lewoskrzydłowy
Ayoub El Kaabi
Środkowy napastnik
Ahmed Reda Tagnaouti
Bramkarz
Hamza El Moussaoui
Lewy obrońca
Issoufou Dayo
Środkowy obrońca
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Ayoub Khairi?
W trakcie kariery Ayoub Khairi grał(a) w klubach: Raja Casablanca i Berkane.
W jakim klubie gra obecnie Ayoub Khairi?
Według naszych danych Ayoub Khairi jest obecnie w kadrze klubu Berkane.
Ile goli strzelił(a) Ayoub Khairi?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Ayoub Khairi – gole: 8, asysty: 3, mecze: 102.
