Ass Mandaw Sy
Zakończona kariera
Senegal
DFŚrodkowy obrońca
Kariera 2008-2020 · rozpoznawalność #19 616
Ass Mandaw Sy (Senegal, Środkowy obrońca) grał(a) w klubach: Al-Watani, FUS Rabat i Al Adalah. W oficjalnych meczach z naszej bazy Ass Mandaw Sy – gole: 10, asysty: 1, mecze: 130.
- 37Wiek
- 675 tys. €Wartość
- 130Mecze
- 10Gole
- 1Asysty
- -Trofea
Miejsce w grupie: obrońcy
Przebieg kariery
Mecze w karierze na tle najbardziej znanych (obrońcy)
Marquinhos
mecze: 601 · trofea: 14
V. van Dijk
mecze: 601 · trofea: 10
Raphael Varane
mecze: 524 · trofea: 12
Ruben Dias
mecze: 442 · trofea: 12
Achraf Hakimi
mecze: 389 · trofea: 11- Ass Mandaw Sy mecze: 130
Kluby
Ligi
Trenerzy
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Al-Watani, jak i w klubie FUS Rabat
Piłkarze grający zarówno w klubie Al-Watani, jak i w klubie Al Adalah
Piłkarze (kraj: Senegal) grający w klubie Al-Watani
DFObrońcy grający w klubie Al-Watani
Piłkarze grający zarówno w klubie FUS Rabat, jak i w klubie Al Adalah
Piłkarze (kraj: Senegal) grający w klubie FUS Rabat
DFObrońcy grający w klubie FUS Rabat
Piłkarze (kraj: Senegal) grający w klubie Al Adalah
DFObrońcy grający w klubie Al Adalah
Grali w tych samych klubach
Nayef Aguerd
Środkowy obrońca
Adam Ennaffati
Lewoskrzydłowy
Marouane Louadni
Środkowy obrońca
Amine Souane
Prawoskrzydłowy
Adama Traore
Prawoskrzydłowy
Alexandru Tudorie
Środkowy napastnik
Amine Atouchi
Środkowy obrońca
Milan Mijatovic
Bramkarz
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Ass Mandaw Sy?
W trakcie kariery Ass Mandaw Sy grał(a) w klubach: Al-Watani, FUS Rabat i Al Adalah.
Ile goli strzelił(a) Ass Mandaw Sy?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Ass Mandaw Sy – gole: 10, asysty: 1, mecze: 130.




