Alex Young
Zakończona kariera
Szkocja
FWŚrodkowy napastnik
Kariera 1960-1968 · rozpoznawalność #17 654
Alex Young (Szkocja, Środkowy napastnik) grał(a) w klubach: Hearts, Everton i Glentoran. W oficjalnych meczach z naszej bazy Alex Young – gole: 79, asysty: 1, mecze: 241.
- 89Wiek
- -Wartość
- 241Mecze
- 79Gole
- 1Asysty
- 5Trofea
Miejsce w grupie: napastnicy
Przebieg kariery

19601965197019751980198519901995200020052010201520202025
Gole w karierze na tle najbardziej znanych (napastnicy)
Lionel Messi
gole: 815 · mecze: 1024
Mbappe
gole: 380 · mecze: 513
Erling Haaland
gole: 333 · mecze: 372
Vinicius Junior
gole: 134 · mecze: 415
Ousmane Dembele
gole: 119 · mecze: 423- Alex Young gole: 79 · mecze: 241
Kluby
Ligi
Trenerzy
Pytania z kółka i krzyżyka z tą odpowiedzią

Piłkarze grający zarówno w klubie Hearts, jak i w klubie Everton
Piłkarze grający zarówno w klubie Hearts, jak i w klubie Glentoran
Piłkarze (kraj: Szkocja) grający w klubie Hearts
FWNapastnicy grający w klubie Hearts
Piłkarze grający zarówno w klubie Everton, jak i w klubie Glentoran
Piłkarze (kraj: Szkocja) grający w klubie Everton
FWNapastnicy grający w klubie Everton
Piłkarze (kraj: Szkocja) grający w klubie Glentoran- FWNapastnicy grający w klubie Glentoran
Grali w tych samych klubach
Mihai Popescu
Środkowy obrońca
Thomas Flögel
Pomocnik
Donis Avdijaj
Lewoskrzydłowy
David Weir
Środkowy obrońca
John Stones
Środkowy obrońca
Lucas Digne
Lewy obrońca
Jack Grealish
Lewoskrzydłowy
Romelu Lukaku
Środkowy napastnik
Dayle Coleing
Bramkarz
Najczęstsze pytania
W jakich klubach grał(a) Alex Young?
W trakcie kariery Alex Young grał(a) w klubach: Hearts, Everton i Glentoran.
Ile goli strzelił(a) Alex Young?
W oficjalnych meczach z naszej bazy Alex Young – gole: 79, asysty: 1, mecze: 241.

