Mirko Votava
W. Bremen
Duitsland
MFVerdedigende middenvelder, Verdediger
Carrière 1976-1996 · bekendheid #1.017
Mirko Votava (Duitsland, Verdedigende middenvelder) speelde voor Dortmund, Atl. Madrid en W. Bremen. In de officiële wedstrijden in onze database maakte Mirko Votava 53 goals en gaf 13 assists in 697 wedstrijden.
- 70Leeftijd
- -Waarde
- 697Wedstrijden
- 53Goals
- 13Assists
- 8Prijzen
Positie onder de middenvelders
Carrièrepad



19751980198519901995200020052010201520202025
- 1974-81
Dortmund - 1982-84
Atl. Madrid - 1985-96
W. Bremen - 2026
W. Bremen
Carrièreassists vergeleken met de bekendste middenvelders
Joshua Kimmich
137 assists · 551 wedstrijden
Bernardo Silva
102 assists · 636 wedstrijden
Fabian
65 assists · 448 wedstrijden
Federico Valverde
45 assists · 438 wedstrijden
Rodri
32 assists · 440 wedstrijden
Mirko Votava
13 assists · 697 wedstrijden
Clubs
Competities
Prijzen
EK
Trainers
- Carl-Heinz Rühl
- Horst Buhtz
Jupp Derwall
Karl-Heinz Feldkamp
Luis Aragonés- Otto Knefler
Otto Rehhagel
Udo Lattek- Ulrich Maslo
Wolfgang Sidka
Boter-kaas-en-eieren-vragen met dit antwoord

Spelers die zowel voor Dortmund als voor Atl. Madrid speelden
Spelers die zowel voor Dortmund als voor W. Bremen speelden
Spelers uit Duitsland die voor Dortmund speelden
MFMiddenvelders die voor Dortmund speelden
Spelers die zowel voor Atl. Madrid als voor W. Bremen speelden
Spelers uit Duitsland die voor Atl. Madrid speelden
MFMiddenvelders die voor Atl. Madrid speelden
Spelers uit Duitsland die voor W. Bremen speelden
MFMiddenvelders die voor W. Bremen speelden
Speelden bij dezelfde clubs
Ousmane Dembele
Spits
Erling Haaland
Spits
Achraf Hakimi
Rechtsback
Lewandowski
Spits
Rodri
Verdedigende middenvelder
Thibaut Courtois
Doelman
Alejandro Grimaldo
Linksback
Marcos Llorente
Rechtsback
Serge Gnabry
Schaduwspits
De Bruyne
Aanvallende middenvelder
Mesut Özil
Aanvallende middenvelder
Naby Keita
Middenvelder
Veelgestelde vragen
Voor welke clubs speelde Mirko Votava?
In de loop van de carrière speelde Mirko Votava voor Dortmund, Atl. Madrid en W. Bremen.
Bij welke club speelt Mirko Votava nu?
Volgens onze gegevens zit Mirko Votava momenteel in de selectie van W. Bremen.
Hoeveel goals heeft Mirko Votava gemaakt?
In de officiële wedstrijden in onze database maakte Mirko Votava 53 goals en gaf 13 assists in 697 wedstrijden.
Welke prijzen heeft Mirko Votava gewonnen?
Mirko Votava won: EK.

