Michael Carrick
Man. United
Engeland
MFVerdedigende middenvelder, Verdediger
Carrière 1999-2017 · bekendheid #1.325
- 45Leeftijd
- € 1,0 mln.Waarde
- 593Wedstrijden
- 28Goals
- 36Assists
- 8Prijzen
Positie onder de middenvelders
Carrièrepad
Carrièreassists vergeleken met de bekendste middenvelders
Joshua Kimmich
137 assists · 551 wedstrijden
Bernardo Silva
102 assists · 636 wedstrijden
Fabian
65 assists · 448 wedstrijden
Federico Valverde
45 assists · 438 wedstrijden
Michael Carrick
36 assists · 593 wedstrijden
Rodri
32 assists · 440 wedstrijden
Clubs
Competities
Prijzen
Europa League
WK voor clubs
Champions League
Trainers
Alan Pardew
Alex Ferguson
David Moyes
Fabio Capello
Gareth Southgate- Glenn Roeder
- Jack Robson
Jacques Santini- John Cameron
Jose Mourinho
Louis van Gaal
Martin Jol
Ole Gunnar Solskjaer
Roy Hodgson
Ryan Giggs
Sam Allardyce
Steve McClaren
Stuart Pearce
Sven-Göran Eriksson
Boter-kaas-en-eieren-vragen met dit antwoord

Spelers die zowel voor West Ham als voor Tottenham speelden
Spelers die zowel voor West Ham als voor Man. United speelden
Spelers die zowel voor West Ham als voor Swindon speelden
Spelers uit Engeland die voor West Ham speelden
MFMiddenvelders die voor West Ham speelden
Spelers die zowel voor Tottenham als voor Man. United speelden
Spelers die zowel voor Tottenham als voor Swindon speelden
Spelers uit Engeland die voor Tottenham speelden
MFMiddenvelders die voor Tottenham speelden
Speelden bij dezelfde clubs
Thilo Kehrer
Centrale verdediger
Alphonse Areola
Doelman
Javier Mascherano
Verdedigende middenvelder
Emerson Palmieri
Linksback
Luka Modric
Middenvelder
Harry Kane
Spits
Pierre Højbjerg
Verdedigende middenvelder
Andrew Robertson
Linksback
Raphael Varane
Centrale verdediger
Cristiano Ronaldo
Spits
Casemiro
Verdedigende middenvelder
Mason Mount
Aanvallende middenvelder
Veelgestelde vragen
Voor welke clubs speelde Michael Carrick?
In de loop van de carrière speelde Michael Carrick voor West Ham, Tottenham, Man. United en Swindon.
Bij welke club speelt Michael Carrick nu?
Volgens onze gegevens zit Michael Carrick momenteel in de selectie van Man. United.
Hoeveel goals heeft Michael Carrick gemaakt?
In de officiële wedstrijden in onze database maakte Michael Carrick 28 goals en gaf 36 assists in 593 wedstrijden.
Welke prijzen heeft Michael Carrick gewonnen?
Michael Carrick won: Europa League, WK voor clubs en Champions League.

