Alex Meret
Napoli
Italië
GKDoelman
Carrière 2006-2026 · bekendheid #444
Alex Meret (Italië, Doelman) speelde voor Udinese, SPAL en Napoli. In de officiële wedstrijden in onze database maakte Alex Meret 0 goals en gaf 1 assists in 289 wedstrijden.
- 29Leeftijd
- € 8,0 mln.Waarde
- 289Wedstrijden
- 21Jaren
- #444Bekendheid
- 6Prijzen
Positie onder de keepers
Carrièrepad




2015201620172018201920202021202220232024202520262027
Carrièrewedstrijden vergeleken met de bekendste keepers
Manuel Neuer
856 wedstrijden · 15 prijzen
Thibaut Courtois
740 wedstrijden · 15 prijzen
Gianluigi Donnarumma
507 wedstrijden · 12 prijzen
Alisson
502 wedstrijden · 10 prijzen
Ederson
500 wedstrijden · 13 prijzen
Alex Meret
289 wedstrijden · 6 prijzen
Clubs
Competities
Prijzen
EK
Trainers
Alberico Evani- Alessandro Pane
Andrea Stramaccioni
Antonio Conte
Bruno Tedino
Carlo Ancelotti
Francesco Calzona- Francesco Rocca
Gennaro Gattuso
Leonardo Semplici
Luca Gotti
Luciano Spalletti
Luigi Delneri
Luigi Di Biagio
Maurizio Sarri
Paolo Nicolato
Paolo Vanoli
Roberto Mancini
Rudi Garcia
Silvio Baldini
Boter-kaas-en-eieren-vragen met dit antwoord

Spelers die zowel voor Udinese als voor SPAL speelden
Spelers die zowel voor Udinese als voor Napoli speelden
Spelers uit Italië die voor Udinese speelden
GKKeepers die voor Udinese speelden
Spelers die zowel voor SPAL als voor Napoli speelden
Spelers uit Italië die voor SPAL speelden
GKKeepers die voor SPAL speelden
Spelers uit Italië die voor Napoli speelden
GKKeepers die voor Napoli speelden
Speelden bij dezelfde clubs
David Alaba
Centrale verdediger
Florian Thauvin
Rechtsbuiten
R. De Paul
Middenvelder
Alexis Sanchez
Schaduwspits
Vanja Milinkovic-Savic
Doelman
Marko Jankovic
Middenvelder
Manuel Lazzari
Rechtsback
Marco Borriello
Spits
Fabian
Middenvelder
De Bruyne
Aanvallende middenvelder
Jorginho
Verdedigende middenvelder
Khvicha Kvaratskhelia
Linksbuiten
Veelgestelde vragen
Voor welke clubs speelde Alex Meret?
In de loop van de carrière speelde Alex Meret voor Udinese, SPAL en Napoli.
Bij welke club speelt Alex Meret nu?
Volgens onze gegevens zit Alex Meret momenteel in de selectie van Napoli.
Hoeveel goals heeft Alex Meret gemaakt?
In de officiële wedstrijden in onze database maakte Alex Meret 0 goals en gaf 1 assists in 289 wedstrijden.
Welke prijzen heeft Alex Meret gewonnen?
Alex Meret won: EK.

