Yuki Abe
Urawa Reds
Japan
MFDefensiv midtbane, Forsvarer
Karriere 2004-2021 · kjenthet #15 433
- 45Alder
- 150k €Verdi
- 462Kamper
- 61Mål
- 19Målgivende
- 6Troféer
Plassering blant midtbanespillere
Karrierevei





20062008201020122014201620182020202220242026
- 2005-06
JEF United Chiba - 2007-10
Urawa Reds - 2010-11
Leicester - 2012-14
Urawa Reds - 2017-21
Urawa Reds - 2026
Urawa Reds
Målgivende i karrieren mot de mest kjente midtbanespillere
Joshua Kimmich
137 målgivende · 551 kamper
Bernardo Silva
102 målgivende · 636 kamper
Fabian
65 målgivende · 448 kamper
Federico Valverde
45 målgivende · 438 kamper
Rodri
32 målgivende · 440 kamper
Yuki Abe
19 målgivende · 462 kamper
Klubber
Ligaer
Trenere
Amar Osim- Gert Engels
Guido Buchwald- Hiromi Hara
Holger Osieck
Michael Petrovic- Mike Stowell
Nigel Pearson
Oswaldo de Oliveira
Paulo Sousa- Ricardo Rodríguez
Sven-Göran Eriksson
Takafumi Hori- Takeshi Okada
Tsuyoshi Otsuki
Volker Finke
Zico
Bondesjakk-spørsmål de er svaret på

Fotballspillere som har spilt for både JEF United Chiba og Urawa Reds
Fotballspillere som har spilt for både JEF United Chiba og Leicester
Fotballspillere fra Japan som har spilt for JEF United Chiba
MFMidtbanespillere som har spilt for JEF United Chiba
Fotballspillere som har spilt for både Urawa Reds og Leicester
Fotballspillere fra Japan som har spilt for Urawa Reds
MFMidtbanespillere som har spilt for Urawa Reds
Fotballspillere fra Japan som har spilt for Leicester
MFMidtbanespillere som har spilt for Leicester
Har spilt i de samme klubbene
Hiroki Mizumoto
Midtstopper
Wataru Endo
Defensiv midtbane
Miki Yamane
Høyreback
Zion Suzuki
Keeper
Isaac Thelin
Spiss
Harry Kane
Spiss
N'Golo Kante
Defensiv midtbane
Riyad Mahrez
Høyre ving
Jonny Evans
Midtstopper
Ofte stilte spørsmål
Hvilke klubber har Yuki Abe spilt for?
I løpet av karrieren har Yuki Abe spilt for JEF United Chiba, Urawa Reds og Leicester.
Hvilken klubb spiller Yuki Abe for nå?
Ifølge våre data er Yuki Abe for øyeblikket i stallen til Urawa Reds.
Hvor mange mål har Yuki Abe scoret?
I de offisielle kampene i databasen vår har Yuki Abe scoret 61 mål og hatt 19 målgivende pasninger på 462 kamper.

