Paul Pogba
Klubbløs
Frankrike
MFMidtbanespiller
Karriere 2011-2025 · kjenthet #278
- 33Alder
- 2,0 mill. €Verdi
- 466Kamper
- 77Mål
- 86Målgivende
- 10Troféer
Plassering blant midtbanespillere
Karrierevei





20122014201620182020202220242026
- 2011
Man. United - 2012-15
Juventus - 2016-21
Man. United - 2022-23
Juventus - 2025-26
Monaco
Målgivende i karrieren mot de mest kjente midtbanespillere
Joshua Kimmich
137 målgivende · 551 kamper
Bernardo Silva
102 målgivende · 636 kamper
Paul Pogba
86 målgivende · 466 kamper
Fabian
65 målgivende · 448 kamper
Federico Valverde
45 målgivende · 438 kamper
Rodri
32 målgivende · 440 kamper
Klubber
Ligaer
Troféer
Trenere
Adi Hütter
Alex Ferguson
Antonio Conte
Didier Deschamps
Erik ten Hag- Francis Smerecki
- Jack Robson
Jose Mourinho
Laurent Blanc
Louis van Gaal
Massimiliano Allegri
Ole Gunnar Solskjaer
Philippe Bergeroo
Pierre Mankowski
Ralf Rangnick
Sebastien Pocognoli
Thiago Motta
Willy Sagnol
Bondesjakk-spørsmål de er svaret på

Fotballspillere som har spilt for både Man. United og Juventus
Fotballspillere som har spilt for både Man. United og Monaco
Fotballspillere fra Frankrike som har spilt for Man. United
MFMidtbanespillere som har spilt for Man. United
Fotballspillere som har spilt for både Juventus og Monaco
Fotballspillere fra Frankrike som har spilt for Juventus
MFMidtbanespillere som har spilt for Juventus
Fotballspillere fra Frankrike som har spilt for Monaco
MFMidtbanespillere som har spilt for Monaco
Har spilt i de samme klubbene
Raphael Varane
Midtstopper
Cristiano Ronaldo
Spiss
Casemiro
Defensiv midtbane
Mason Mount
Offensiv midtbane
Adrien Rabiot
Midtbanespiller
Kingsley Coman
Venstre ving
Joao Cancelo
Høyreback
Dani Alves
Høyreback
Mbappe
Spiss
Bernardo Silva
Offensiv midtbane
Aurelien Tchouameni
Defensiv midtbane
Cesc Fabregas
Midtbanespiller
Ofte stilte spørsmål
Hvilke klubber har Paul Pogba spilt for?
I løpet av karrieren har Paul Pogba spilt for Man. United, Juventus og Monaco.
Hvor mange mål har Paul Pogba scoret?
I de offisielle kampene i databasen vår har Paul Pogba scoret 77 mål og hatt 86 målgivende pasninger på 466 kamper.
Hvilke troféer har Paul Pogba vunnet?
Paul Pogba har vunnet Europa League og VM.




