Keisuke Tsuboi
Urawa Reds
Japan
DFMidtstopper
Karriere 2002-2014 · kjenthet #9 948
Keisuke Tsuboi (Japan, Midtstopper) har spilt for Urawa Reds. I de offisielle kampene i databasen vår har Keisuke Tsuboi scoret 0 mål på 240 kamper.
- 47Alder
- -Verdi
- 240Kamper
- 0Mål
- 0Målgivende
- 7Troféer
Plassering blant forsvarsspillere
Karrierevei
Karrierekamper mot de mest kjente forsvarsspillere
Marquinhos
601 kamper · 14 troféer
V. van Dijk
601 kamper · 10 troféer
Raphael Varane
524 kamper · 12 troféer
Ruben Dias
442 kamper · 12 troféer
Achraf Hakimi
389 kamper · 11 troféer
Keisuke Tsuboi
240 kamper · 7 troféer
Klubber
Ligaer
Trenere
- Gert Engels
Guido Buchwald
Holger Osieck
Michael Petrovic
Philippe Troussier
Takafumi Hori- Takeshi Okada
Volker Finke
Zico
Bondesjakk-spørsmål de er svaret på

Fotballspillere fra Japan som har spilt for Urawa Reds
DFForsvarsspillere som har spilt for Urawa Reds
Har spilt i de samme klubbene
Ofte stilte spørsmål
Hvilke klubber har Keisuke Tsuboi spilt for?
I løpet av karrieren har Keisuke Tsuboi spilt for Urawa Reds.
Hvilken klubb spiller Keisuke Tsuboi for nå?
Ifølge våre data er Keisuke Tsuboi for øyeblikket i stallen til Urawa Reds.
Hvor mange mål har Keisuke Tsuboi scoret?
I de offisielle kampene i databasen vår har Keisuke Tsuboi scoret 0 mål på 240 kamper.




