Iker Muniain
San Lorenzo
Spania
FWVenstre ving, Midtbanespiller
Karriere 2008-2024 · kjenthet #2 762
- 33Alder
- 3,5 mill. €Verdi
- 505Kamper
- 68Mål
- 48Målgivende
- 3Troféer
Plassering blant angripere
Karrierevei
Karrieremål mot de mest kjente angripere
Lionel Messi
815 mål · 1 024 kamper
Mbappe
380 mål · 513 kamper
Erling Haaland
333 mål · 372 kamper
Vinicius Junior
134 mål · 415 kamper
Ousmane Dembele
119 mål · 423 kamper
Iker Muniain
68 mål · 505 kamper
Klubber
Ligaer
Trenere
Cuco Ziganda
Damian Ayude
Eduardo Berizzo
Ernesto Valverde
Gaizka Garitano- Ginés Meléndez
Joaquín Caparros- Juan Santisteban
Julen Lopetegui
Leandro Romagnoli
Luis Enrique
Marcelino
Marcelo Bielsa
Miguel Angel Russo
Robert Moreno
Bondesjakk-spørsmål de er svaret på

Fotballspillere som har spilt for både Athletic Club og San Lorenzo
Fotballspillere fra Spania som har spilt for Athletic Club
FWAngripere som har spilt for Athletic Club
Fotballspillere fra Spania som har spilt for San Lorenzo
FWAngripere som har spilt for San Lorenzo
Har spilt i de samme klubbene
Aymeric Laporte
Midtstopper
Unai Simon
Keeper
Kepa Arrizabalaga
Keeper
Ander Herrera
Midtbanespiller
Angel Correa
Hengende spiss
Pablo Zabaleta
Høyreback
Ezequiel Lavezzi
Hengende spiss
Paulo Diaz
Midtstopper
Ofte stilte spørsmål
Hvilke klubber har Iker Muniain spilt for?
I løpet av karrieren har Iker Muniain spilt for Athletic Club og San Lorenzo.
Hvilken klubb spiller Iker Muniain for nå?
Ifølge våre data er Iker Muniain for øyeblikket i stallen til San Lorenzo.
Hvor mange mål har Iker Muniain scoret?
I de offisielle kampene i databasen vår har Iker Muniain scoret 68 mål og hatt 48 målgivende pasninger på 505 kamper.

