Gustavo Scarpa
Atl. Mineiro
Brasil
MFOffensiv midtbane
Karriere 2014-2026 · kjenthet #366
- 32Alder
- 4,5 mill. €Verdi
- 337Kamper
- 40Mål
- 66Målgivende
- 7Troféer
Plassering blant midtbanespillere
Karrierevei





2014201620182020202220242026
- 2014-17
Fluminense - 2018-22
Palmeiras - 2022
Nottingham - 2023
Olympiakospå lån - 2024-26
Atl. Mineiro
Målgivende i karrieren mot de mest kjente midtbanespillere
Joshua Kimmich
137 målgivende · 551 kamper
Bernardo Silva
102 målgivende · 636 kamper
Gustavo Scarpa
66 målgivende · 337 kamper
Fabian
65 målgivende · 448 kamper
Federico Valverde
45 målgivende · 438 kamper
Rodri
32 målgivende · 440 kamper
Klubber
Ligaer
Troféer
Trenere
Abel Braga
Abel Ferreira
Andrey Lopes
Carlos Carvalhal
Cuca
Diego Martínez
Dunga
Eduardo Baptista
Eduardo Dominguez
Enderson Moreira
Gabriel Milito
Jorge Sampaoli
Jose Luis Mendilibar
Levir Culpi
Luiz Felipe Scolari
Mano Menezes- Michel
Nuno Espirito Santo
Renato Gaucho
Roger Machado
Sotiris Sylaidopoulos
Steve Cooper
Vanderlei Luxemburgo
Bondesjakk-spørsmål de er svaret på

Fotballspillere som har spilt for både Fluminense og Palmeiras
Fotballspillere som har spilt for både Fluminense og Nottingham
Fotballspillere som har spilt for både Fluminense og Olympiakos
Fotballspillere som har spilt for både Fluminense og Atl. Mineiro
Fotballspillere fra Brasil som har spilt for Fluminense
MFMidtbanespillere som har spilt for Fluminense
Fotballspillere som har spilt for både Palmeiras og Nottingham
Fotballspillere som har spilt for både Palmeiras og Olympiakos
Fotballspillere som har spilt for både Palmeiras og Atl. Mineiro
Har spilt i de samme klubbene
Marcelo
Venstreback
Gerson
Midtbanespiller
Pedro
Spiss
Hulk
Spiss
Gabriel Jesus
Spiss
Gustavo Gomez
Midtstopper
Zé Roberto
Venstre midtbane
Lúcio
Midtstopper
Hudson-Odoi
Venstre ving
Xaver Schlager
Midtbanespiller
Serge Aurier
Høyreback
Neco Williams
Venstreback
Ofte stilte spørsmål
Hvilke klubber har Gustavo Scarpa spilt for?
I løpet av karrieren har Gustavo Scarpa spilt for Fluminense, Palmeiras, Nottingham, Olympiakos og Atl. Mineiro.
Hvilken klubb spiller Gustavo Scarpa for nå?
Ifølge våre data er Gustavo Scarpa for øyeblikket i stallen til Atl. Mineiro.
Hvor mange mål har Gustavo Scarpa scoret?
I de offisielle kampene i databasen vår har Gustavo Scarpa scoret 40 mål og hatt 66 målgivende pasninger på 337 kamper.
Hvilke troféer har Gustavo Scarpa vunnet?
Gustavo Scarpa har vunnet Libertadores.



