Wynton Rufer
W. Bremen
New Zealand
FWPenyerang tengah, Pemain tengah
Kerjaya 1981-1994 · populariti #3,473
Wynton Rufer (New Zealand, Penyerang tengah) pernah bermain untuk Zurich, Grasshoppers dan W. Bremen. Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Wynton Rufer menjaringkan 74 gol dan membuat 30 bantuan dalam 204 perlawanan.
- 63Umur
- -Nilai
- 204Perlawanan
- 74Gol
- 30Bantuan
- 9Trofi
Kedudukan dalam kalangan penyerang
Laluan kerjaya
Gol kerjaya berbanding penyerang paling terkenal
Lionel Messi
815 gol · 1,024 perlawanan
Mbappe
380 gol · 513 perlawanan
Erling Haaland
333 gol · 372 perlawanan
Vinicius Junior
134 gol · 415 perlawanan
Ousmane Dembele
119 gol · 423 perlawanan
Wynton Rufer
74 gol · 204 perlawanan
Kelab
Liga
Pengurus
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Zurich dan Grasshoppers
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Zurich dan W. Bremen
Pemain dari New Zealand yang pernah bermain untuk Zurich
FWPenyerang yang pernah bermain untuk Zurich
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Grasshoppers dan W. Bremen
Pemain dari New Zealand yang pernah bermain untuk Grasshoppers
FWPenyerang yang pernah bermain untuk Grasshoppers
Pemain dari New Zealand yang pernah bermain untuk W. Bremen
FWPenyerang yang pernah bermain untuk W. Bremen
Pernah bermain di kelab yang sama
Benjamin Mendy
Pertahanan kiri
Gökhan İnler
Pemain tengah bertahan
Steven Zuber
Pemain sayap kiri
Karol Mets
Pertahanan tengah
Giovane Élber
Penyerang tengah
Ulisses Alexandre Garcia
Pertahanan kiri
Hayao Kawabe
Pemain tengah
Günter Netzer
Pemain tengah menyerang
Serge Gnabry
Penyerang kedua
De Bruyne
Pemain tengah menyerang
Mesut Özil
Pemain tengah menyerang
Naby Keita
Pemain tengah
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Wynton Rufer wakili?
Sepanjang kerjaya, Wynton Rufer pernah bermain untuk Zurich, Grasshoppers dan W. Bremen.
Di kelab mana Wynton Rufer bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Wynton Rufer kini berada dalam skuad W. Bremen.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Wynton Rufer?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Wynton Rufer menjaringkan 74 gol dan membuat 30 bantuan dalam 204 perlawanan.


