Rogério Ceni
Sao Paulo
Brazil
GKPenjaga gol
Kerjaya 1996-2015 · populariti #4,017
- 53Umur
- €750KNilai
- 378Perlawanan
- 20Tahun
- #4,017Populariti
- 8Trofi
Kedudukan dalam kalangan penjaga gol
Laluan kerjaya
Perlawanan kerjaya berbanding penjaga gol paling terkenal
Manuel Neuer
856 perlawanan · 15 trofi
Thibaut Courtois
740 perlawanan · 15 trofi
Gianluigi Donnarumma
507 perlawanan · 12 trofi
Alisson
502 perlawanan · 10 trofi
Ederson
500 perlawanan · 13 trofi
Rogério Ceni
378 perlawanan · 8 trofi
Kelab
Liga
Trofi
Libertadores
Piala Dunia
Pengurus
Andre Jardine- Candinho
- Carlos Alberto Parreira
Cuca
Dunga- Emerson Leão
Juan Carlos Osorio
Luiz Felipe Scolari
Mario Zagallo- Ney Franco
Oswaldo de Oliveira
Paulo Autuori- Paulo César Carpegiani
Roberto Rojas- Sérgio Baresi
Vanderlei Luxemburgo
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain dari Brazil yang pernah bermain untuk Sao Paulo
GKPenjaga gol yang pernah bermain untuk Sao Paulo
Pernah bermain di kelab yang sama
Casemiro
Pemain tengah bertahan
Dani Alves
Pertahanan kanan
Rafinha
Pertahanan kanan
Eder Militao
Pertahanan tengah
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Rogério Ceni wakili?
Sepanjang kerjaya, Rogério Ceni pernah bermain untuk Sao Paulo.
Di kelab mana Rogério Ceni bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Rogério Ceni kini berada dalam skuad Sao Paulo.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Rogério Ceni?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Rogério Ceni menjaringkan 52 gol dan membuat 2 bantuan dalam 378 perlawanan.
Trofi apa yang pernah dimenangi oleh Rogério Ceni?
Rogério Ceni pernah memenangi Libertadores dan Piala Dunia.
