Marek Jankulovski
Bersara
Czechia
DFPertahanan kiri, Pemain tengah
Kerjaya 1999-2010 · populariti #2,579
- 49Umur
- €500KNilai
- 369Perlawanan
- 41Gol
- 32Bantuan
- 4Trofi
Kedudukan dalam kalangan pemain pertahanan
Laluan kerjaya
Perlawanan kerjaya berbanding pemain pertahanan paling terkenal
Marquinhos
601 perlawanan · 14 trofi
V. van Dijk
601 perlawanan · 10 trofi
Raphael Varane
524 perlawanan · 12 trofi
Ruben Dias
442 perlawanan · 12 trofi
Achraf Hakimi
389 perlawanan · 11 trofi
Marek Jankulovski
369 perlawanan · 4 trofi
Kelab
Liga
Trofi
Pengurus
Carlo Ancelotti
Emiliano Mondonico- Francesco Scoglio
- Leonardo
Luciano Spalletti
Massimiliano Allegri
Michal Bilek
Petr Rada
Serse Cosmi
Zdenek Zeman
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Napoli dan Udinese
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Napoli dan Milan
Pemain dari Czechia yang pernah bermain untuk Napoli
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk Napoli
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Udinese dan Milan
Pemain dari Czechia yang pernah bermain untuk Udinese
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk Udinese
Pemain dari Czechia yang pernah bermain untuk Milan
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk Milan
Pernah bermain di kelab yang sama
Fabian
Pemain tengah
De Bruyne
Pemain tengah menyerang
Jorginho
Pemain tengah bertahan
Khvicha Kvaratskhelia
Pemain sayap kiri
David Alaba
Pertahanan tengah
Florian Thauvin
Pemain sayap kanan
R. De Paul
Pemain tengah
Alexis Sanchez
Penyerang kedua
Gianluigi Donnarumma
Penjaga gol
Adrien Rabiot
Pemain tengah
Christian Pulisic
Pemain sayap kanan
Theo Hernandez
Pertahanan kiri
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Marek Jankulovski wakili?
Sepanjang kerjaya, Marek Jankulovski pernah bermain untuk Napoli, Udinese dan Milan.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Marek Jankulovski?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Marek Jankulovski menjaringkan 41 gol dan membuat 32 bantuan dalam 369 perlawanan.
Trofi apa yang pernah dimenangi oleh Marek Jankulovski?
Marek Jankulovski pernah memenangi Piala Dunia Kelab dan Liga Juara-Juara.



