Jordan Torunarigha
Hamburg
Jerman
Nigeria
DFPertahanan tengah
Kerjaya 2014-2026 · populariti #1,891
Jordan Torunarigha (Jerman, Pertahanan tengah) pernah bermain untuk Hertha Berlin, Gent dan Hamburg. Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Jordan Torunarigha menjaringkan 9 gol dan membuat 9 bantuan dalam 207 perlawanan.
- 29Umur
- €4.0JNilai
- 207Perlawanan
- 9Gol
- 9Bantuan
- 4Trofi
Kedudukan dalam kalangan pemain pertahanan
Laluan kerjaya




201620172018201920202021202220232024202520262027
- 2016-21
Hertha Berlin - 2021
Gentpinjaman - 2022-24
Gent - 2025-26
Hamburg
Perlawanan kerjaya berbanding pemain pertahanan paling terkenal
Marquinhos
601 perlawanan · 14 trofi
V. van Dijk
601 perlawanan · 10 trofi
Raphael Varane
524 perlawanan · 12 trofi
Ruben Dias
442 perlawanan · 12 trofi
Achraf Hakimi
389 perlawanan · 11 trofi
Jordan Torunarigha
207 perlawanan · 4 trofi
Kelab
Liga
Pengurus
- Adolf Riebe
Augustine Eguavoen
Bruno Labbadia
Danijel Milicevic
Felix Magath
Frank Kramer
Frank Wormuth
Guido Streichsbier- Gyula Kertész
- Hein van Haezebrouck
Ivan Leko
Jose Peseiro
Marcus Sorg
Merlin Polzin
Pal Dardai
Rik De Mil
Sandro Schwarz
Stefan Kuntz
Wouter Vrancken
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Hertha Berlin dan Gent
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Hertha Berlin dan Hamburg
Pemain dari Jerman yang pernah bermain untuk Hertha Berlin
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk Hertha Berlin
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Gent dan Hamburg
Pemain dari Jerman yang pernah bermain untuk Gent
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk Gent
Pemain dari Jerman yang pernah bermain untuk Hamburg
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk Hamburg
Pernah bermain di kelab yang sama
Jerome Boateng
Pertahanan tengah
Sami Khedira
Pemain tengah
Marko Grujic
Pemain tengah bertahan
Rainer Bonhof
Pemain tengah bertahan
Michal Skoras
Pemain sayap kiri
Taiwo Awoniyi
Penyerang tengah
Mikael Lustig
Pertahanan kanan
Moses Simon
Pemain sayap kiri
Hakan Çalhanoğlu
Pemain tengah bertahan
Franz Beckenbauer
Libero
Zé Roberto
Pemain tengah kiri
Choupo-Moting
Penyerang tengah
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Jordan Torunarigha wakili?
Sepanjang kerjaya, Jordan Torunarigha pernah bermain untuk Hertha Berlin, Gent dan Hamburg.
Di kelab mana Jordan Torunarigha bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Jordan Torunarigha kini berada dalam skuad Hamburg.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Jordan Torunarigha?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Jordan Torunarigha menjaringkan 9 gol dan membuat 9 bantuan dalam 207 perlawanan.

