Jeremie Boga
Juventus
Pantai Gading
FWPemain sayap kiri, Pemain tengah
Kerjaya 2014-2026 · populariti #1,461
- 29Umur
- €8.0JNilai
- 322Perlawanan
- 42Gol
- 29Bantuan
- 4Trofi
Kedudukan dalam kalangan penyerang
Laluan kerjaya










2015201620172018201920202021202220232024202520262027
Gol kerjaya berbanding penyerang paling terkenal
Lionel Messi
815 gol · 1,024 perlawanan
Mbappe
380 gol · 513 perlawanan
Erling Haaland
333 gol · 372 perlawanan
Vinicius Junior
134 gol · 415 perlawanan
Ousmane Dembele
119 gol · 423 perlawanan
Jeremie Boga
42 gol · 322 perlawanan
Kelab
Liga
Trofi
Pengurus
Alessio Dionisi
Antonio Conte
Claude Puel
Didier Digard
Emerse Fae
Francesco Farioli- Francis Smerecki
Franck Haise
Gian Piero Gasperini
Igor Tudor- Jean Claude Giuntini
Jean-Louis Gasset- Jose Gonzalez
Jose Luis Oltra
Jose Mourinho
Jose Ramon Sandoval
Lee Carsley- Lucas Alcaraz
Luciano Spalletti
Massimo Brambilla
Maurizio Sarri
Patrice Beaumelle
Philippe Montanier
Roberto De Zerbi
Steve Cotterill
Thiago Motta
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Rennes dan Granada
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Rennes dan Chelsea
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Rennes dan Birmingham
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Rennes dan Sassuolo
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Rennes dan Atalanta
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Rennes dan Nice
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Rennes dan Juventus
Pemain dari Pantai Gading yang pernah bermain untuk Rennes
FWPenyerang yang pernah bermain untuk Rennes
Pernah bermain di kelab yang sama
Ousmane Dembele
Penyerang tengah
Eduardo Camavinga
Pemain tengah
Edouard Mendy
Penjaga gol
Desire Doue
Pemain sayap kanan
Andreas Pereira
Pemain tengah
Ricardo Costa
Pertahanan tengah
G. Tsitaishvili
Pemain sayap kiri
Miguel Lopes
Pertahanan kanan
Thibaut Courtois
Penjaga gol
Mateo Kovacic
Pemain tengah
Mohamed Salah
Pemain sayap kanan
Christian Pulisic
Pemain sayap kanan
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Jeremie Boga wakili?
Sepanjang kerjaya, Jeremie Boga pernah bermain untuk Rennes, Granada, Chelsea, Birmingham, Sassuolo, Atalanta, Nice dan Juventus.
Di kelab mana Jeremie Boga bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Jeremie Boga kini berada dalam skuad Juventus.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Jeremie Boga?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Jeremie Boga menjaringkan 42 gol dan membuat 29 bantuan dalam 322 perlawanan.
Trofi apa yang pernah dimenangi oleh Jeremie Boga?
Jeremie Boga pernah memenangi Piala Negara Afrika.





