Ignacio Zoco
Bersara
Sepanyol
MFPemain tengah bertahan, Pertahanan
Kerjaya 1960-1973 · populariti #2,227
- 87Umur
- -Nilai
- 417Perlawanan
- 16Gol
- 1Bantuan
- 4Trofi
Kedudukan dalam kalangan pemain tengah
Laluan kerjaya

19601965197019751980198519901995200020052010201520202025
- 1959
Osasuna - 1961
Osasunapinjaman · Real Madrid - 1962-73
Real Madrid - 2026
Real Madrid
Bantuan kerjaya berbanding pemain tengah paling terkenal
Joshua Kimmich
137 bantuan · 551 perlawanan
Bernardo Silva
102 bantuan · 636 perlawanan
Fabian
65 bantuan · 448 perlawanan
Federico Valverde
45 bantuan · 438 perlawanan
Rodri
32 bantuan · 440 perlawanan
Ignacio Zoco
1 bantuan · 417 perlawanan
Kelab
Liga
Trofi
Liga Juara-Juara
Euro
Pengurus
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Osasuna dan Real Madrid
Pemain dari Sepanyol yang pernah bermain untuk Osasuna
MFPemain tengah yang pernah bermain untuk Osasuna
Pemain dari Sepanyol yang pernah bermain untuk Real Madrid
MFPemain tengah yang pernah bermain untuk Real Madrid
Pernah bermain di kelab yang sama
Mikel Merino
Pemain tengah
Cesar Azpilicueta
Pertahanan tengah
Juanfran
Pertahanan kanan
Javi Garcia
Pemain tengah bertahan
Mbappe
Penyerang tengah
Bernardo Silva
Pemain tengah menyerang
Federico Valverde
Pemain tengah
Raphael Varane
Pertahanan tengah
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Ignacio Zoco wakili?
Sepanjang kerjaya, Ignacio Zoco pernah bermain untuk Osasuna dan Real Madrid.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Ignacio Zoco?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Ignacio Zoco menjaringkan 16 gol dan membuat 1 bantuan dalam 417 perlawanan.
Trofi apa yang pernah dimenangi oleh Ignacio Zoco?
Ignacio Zoco pernah memenangi Liga Juara-Juara dan Euro.

