Franco Armani
Atl. Nacional
Argentina
GKPenjaga gol
Kerjaya 2011-2025 · populariti #2,976
- 40Umur
- €200KNilai
- 195Perlawanan
- 15Tahun
- #2,976Populariti
- 12Trofi
Kedudukan dalam kalangan penjaga gol
Laluan kerjaya
Perlawanan kerjaya berbanding penjaga gol paling terkenal
Manuel Neuer
856 perlawanan · 15 trofi
Thibaut Courtois
740 perlawanan · 15 trofi
Gianluigi Donnarumma
507 perlawanan · 12 trofi
Alisson
502 perlawanan · 10 trofi
Ederson
500 perlawanan · 13 trofi
Franco Armani
195 perlawanan · 12 trofi
Kelab
Liga
Trofi
Copa America
Libertadores
Piala Dunia
Pengurus
Eduardo Coudet
Hernan Herrera
Jorge Almiron
Jorge Sampaoli
Juan Carlos Osorio
Juanma Lillo
Lionel Scaloni
Marcelo Gallardo
Martín Gaston Demichelis- Norberto Peluffo
Omar Sívori
Paulo Autuori
Reinaldo Rueda- Reinaldo Rueda Rivera
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Atl. Nacional dan River Plate
Pemain dari Argentina yang pernah bermain untuk Atl. Nacional
GKPenjaga gol yang pernah bermain untuk Atl. Nacional
Pemain dari Argentina yang pernah bermain untuk River Plate
GKPenjaga gol yang pernah bermain untuk River Plate
Pernah bermain di kelab yang sama
Davinson Sanchez
Pertahanan tengah
James Rodriguez
Pemain tengah menyerang
David Ospina
Penjaga gol
Carlos Cuesta
Pertahanan tengah
Julian Alvarez
Penyerang tengah
Enzo Fernandez
Pemain tengah
Javier Mascherano
Pemain tengah bertahan
Nicolas Tagliafico
Pertahanan kiri
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Franco Armani wakili?
Sepanjang kerjaya, Franco Armani pernah bermain untuk Atl. Nacional dan River Plate.
Di kelab mana Franco Armani bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Franco Armani kini berada dalam skuad Atl. Nacional.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Franco Armani?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Franco Armani menjaringkan 0 gol dalam 195 perlawanan.
Trofi apa yang pernah dimenangi oleh Franco Armani?
Franco Armani pernah memenangi Copa America, Libertadores dan Piala Dunia.

