Angel Mena
Orense
Ecuador
FWPemain sayap kanan, Pemain tengah
Kerjaya 2014-2024 · populariti #11,336
- 38Umur
- €175KNilai
- 188Perlawanan
- 31Gol
- 17Bantuan
- 8Trofi
Kedudukan dalam kalangan penyerang
Laluan kerjaya





201020122014201620182020202220242026
Gol kerjaya berbanding penyerang paling terkenal
Lionel Messi
815 gol · 1,024 perlawanan
Mbappe
380 gol · 513 perlawanan
Erling Haaland
333 gol · 372 perlawanan
Vinicius Junior
134 gol · 415 perlawanan
Ousmane Dembele
119 gol · 423 perlawanan
Angel Mena
31 gol · 188 perlawanan
Kelab
Liga
Pengurus
Ariel Holan- Christian Martínez
Eduardo Berizzo
Esteban Solari
Felix Sanchez
Felix Sanchez Bas
Guillermo Almada
Gustavo Alfaro
Gustavo Quinteros
Hernan Gomez
Ignacio Ambriz
Jaime Lozano
Jorge Bava
Jorge Celico
Nicolas Larcamon
Reinaldo Rueda- Reinaldo Rueda Rivera
Renato Paiva- Rubén Ayala
Sebastian Beccacece
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Leon dan Pachuca
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Leon dan Emelec
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Leon dan Orense
Pemain dari Ecuador yang pernah bermain untuk Leon
FWPenyerang yang pernah bermain untuk Leon
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Pachuca dan Emelec
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Pachuca dan Orense
Pemain dari Ecuador yang pernah bermain untuk Pachuca
FWPenyerang yang pernah bermain untuk Pachuca
Pernah bermain di kelab yang sama
James Rodriguez
Pemain tengah menyerang
Andres Guardado
Pemain tengah
Emiliano Rigoni
Pemain sayap kanan
Joel Campbell
Penyerang kedua
Colin Kazım-Richards
Penyerang tengah
Oscar Ustari
Penjaga gol
William Carvalho
Pemain tengah bertahan
Keisuke Honda
Pemain tengah menyerang
Enner Valencia
Penyerang tengah- Luis Moreira
Pemain tengah kiri
Miller Bolanos
Pemain tengah menyerang- Fernando GiménezPemain tengah kiri
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Angel Mena wakili?
Sepanjang kerjaya, Angel Mena pernah bermain untuk Leon, Pachuca, Emelec dan Orense.
Di kelab mana Angel Mena bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Angel Mena kini berada dalam skuad Orense.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Angel Mena?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Angel Mena menjaringkan 31 gol dan membuat 17 bantuan dalam 188 perlawanan.

