Senne Lammens
Man. United
Belgium
GKKapus
Pályafutás 2018-2026 · ismertség #2556
- 24Kor
- 35 M EURÉrték
- 61Meccs
- 9Év
- #2556Ismertség
- 2Trófea
Helyezés a következők között: kapusok
Pályafutás útja
Karriermeccsek – összevetés: legismertebb kapusok
Manuel Neuer
856 meccs · 15 trófea
Thibaut Courtois
740 meccs · 15 trófea
Gianluigi Donnarumma
507 meccs · 12 trófea
Alisson
502 meccs · 10 trófea
Ederson
500 meccs · 13 trófea
Senne Lammens
61 meccs · 2 trófea
Klubok
Bajnokságok
Edzők
Alfred Schreuder
Andries Ulderink
Bob Browaeys
Carl Hoefkens
Darren Fletcher
Jacky Mathijssen
Jonas De Roeck
Joseph Oosting
Mark van Bommel
Philippe Clement
Rik De Mil
Ronny Deila
Ruben Amorim
Rudi Garcia
Scott Parker
Stef Wils- Thierry Siquet
- William Maxwell
Amőba-kérdések, amelyekre ő a válasz

Club Brugge és Antwerp színeiben is játszott labdarúgók
Club Brugge és Man. United színeiben is játszott labdarúgók
Club Brugge és Royal Antwerp színeiben is játszott labdarúgók
Club Brugge színeiben játszott Belgium állampolgárságú labdarúgók
GKClub Brugge színeiben játszott kapusok
Antwerp és Man. United színeiben is játszott labdarúgók
Antwerp és Royal Antwerp színeiben is játszott labdarúgók
Antwerp színeiben játszott Belgium állampolgárságú labdarúgók
GKAntwerp színeiben játszott kapusok
Ugyanazokban a klubokban játszottak
Yann Sommer
Kapus
Ivan Perisic
Balszélső
Hans Vanaken
Támadó középpályás
Noa Lang
Balszélső
Willian Pacho
Középhátvéd
Jonny Evans
Középhátvéd
Toby Alderweireld
Középhátvéd
Vincent Janssen
Középcsatár
Raphael Varane
Középhátvéd
Cristiano Ronaldo
Középcsatár
Casemiro
Védekező középpályás
Mason Mount
Támadó középpályás
Gyakori kérdések
Mely klubokban játszott Senne Lammens?
Senne Lammens pályafutása során a következő klubokban játszott: Club Brugge, Antwerp, Man. United és Royal Antwerp.
Melyik klubban játszik most Senne Lammens?
Nyilvántartásunk szerint Senne Lammens jelenlegi klubja: Man. United.
Hány gólt szerzett Senne Lammens?
Az adatbázisunkban szereplő hivatalos mérkőzéseken Senne Lammens 61 meccsen 0 gólt szerzett.

