Pablo Maia
Sao Paulo
Brazília
MFVédekező középpályás
Pályafutás 2021-2026 · ismertség #2509
Pablo Maia (Brazília, Védekező középpályás) klubjai: Sao Paulo. Az adatbázisunkban szereplő hivatalos mérkőzéseken Pablo Maia 103 meccsen 6 gólt szerzett.
- 24Kor
- 4,0 M EURÉrték
- 103Meccs
- 6Gól
- 0Gólpassz
- -Trófea
Helyezés a következők között: középpályások
Pályafutás útja
Karrier-gólpasszok – összevetés: legismertebb középpályások
Joshua Kimmich
137 gólpassz · 551 meccs
Bernardo Silva
102 gólpassz · 636 meccs
Fabian
65 gólpassz · 448 meccs
Federico Valverde
45 gólpassz · 438 meccs
Rodri
32 gólpassz · 440 meccs
Pablo Maia
0 gólpassz · 103 meccs
Klubok
Bajnokságok
Edzők
Dorival Junior
Fernando Diniz
Hernan Crespo
Luis Zubeldia
Rogerio Ceni
Roger Machado
Thiago Carpini- Vizolli
Amőba-kérdések, amelyekre ő a válasz

Sao Paulo színeiben játszott Brazília állampolgárságú labdarúgók
MFSao Paulo színeiben játszott középpályások
Ugyanazokban a klubokban játszottak
Gyakori kérdések
Mely klubokban játszott Pablo Maia?
Pablo Maia pályafutása során a következő klubokban játszott: Sao Paulo.
Melyik klubban játszik most Pablo Maia?
Nyilvántartásunk szerint Pablo Maia jelenlegi klubja: Sao Paulo.
Hány gólt szerzett Pablo Maia?
Az adatbázisunkban szereplő hivatalos mérkőzéseken Pablo Maia 103 meccsen 6 gólt szerzett.




