Olaf Thon
Schalke
Németország
MFKözéppályás, Védő
Pályafutás 1984-2001 · ismertség #1538
- 60Kor
- -Érték
- 519Meccs
- 92Gól
- 59Gólpassz
- 6Trófea
Helyezés a következők között: középpályások
Pályafutás útja
Karrier-gólpasszok – összevetés: legismertebb középpályások
Joshua Kimmich
137 gólpassz · 551 meccs
Bernardo Silva
102 gólpassz · 636 meccs
Fabian
65 gólpassz · 448 meccs
Olaf Thon
59 gólpassz · 519 meccs
Federico Valverde
45 gólpassz · 438 meccs
Rodri
32 gólpassz · 440 meccs
Klubok
Bajnokságok
Trófeák
Edzők
Berti Vogts
Diethelm Ferner
Erich Ribbeck
Franz Beckenbauer
Giovanni Trapattoni
Jupp Derwall
Jupp Heynckes- Kurt Otto
- Otto Faist
Rolf Schafstall
Amőba-kérdések, amelyekre ő a válasz

Schalke és Bayern Münih színeiben is játszott labdarúgók
Schalke színeiben játszott Németország állampolgárságú labdarúgók
MFSchalke színeiben játszott középpályások
Bayern Münih színeiben játszott Németország állampolgárságú labdarúgók
MFBayern Münih színeiben játszott középpályások
Ugyanazokban a klubokban játszottak
Leroy Sane
Jobbszélső
Leon Goretzka
Középpályás
Manuel Neuer
Kapus
Rafinha
Jobbhátvéd
Joshua Kimmich
Védekező középpályás
Serge Gnabry
Visszavont csatár
Lewandowski
Középcsatár
Kingsley Coman
Balszélső
Gyakori kérdések
Mely klubokban játszott Olaf Thon?
Olaf Thon pályafutása során a következő klubokban játszott: Schalke és Bayern Münih.
Melyik klubban játszik most Olaf Thon?
Nyilvántartásunk szerint Olaf Thon jelenlegi klubja: Schalke.
Hány gólt szerzett Olaf Thon?
Az adatbázisunkban szereplő hivatalos mérkőzéseken Olaf Thon 519 meccsen 92 gólt szerzett és 59 gólpasszt adott.
Milyen trófeákat nyert Olaf Thon?
Olaf Thon által megnyert trófeák: VB és Európa-liga.


