Jorge Burruchaga
Visszavonult
Argentína
MFTámadó középpályás
Pályafutás 1983-1992 · ismertség #5625
Jorge Burruchaga (Argentína, Támadó középpályás) klubjai: Nantes és Valenciennes. Az adatbázisunkban szereplő hivatalos mérkőzéseken Jorge Burruchaga 216 meccsen 47 gólt szerzett és 3 gólpasszt adott.
- 64Kor
- -Érték
- 216Meccs
- 47Gól
- 3Gólpassz
- 7Trófea
Helyezés a következők között: középpályások
Pályafutás útja
Karrier-gólpasszok – összevetés: legismertebb középpályások
Joshua Kimmich
137 gólpassz · 551 meccs
Bernardo Silva
102 gólpassz · 636 meccs
Fabian
65 gólpassz · 448 meccs
Federico Valverde
45 gólpassz · 438 meccs
Rodri
32 gólpassz · 440 meccs
Jorge Burruchaga
3 gólpassz · 216 meccs
Klubok
Bajnokságok
Trófeák
Edzők
Amőba-kérdések, amelyekre ő a válasz

Nantes és Valenciennes színeiben is játszott labdarúgók
Nantes színeiben játszott Argentína állampolgárságú labdarúgók
MFNantes színeiben játszott középpályások
Valenciennes színeiben játszott Argentína állampolgárságú labdarúgók
MFValenciennes színeiben játszott középpályások
Ugyanazokban a klubokban játszottak
Didier Deschamps
Védekező középpályás
Fabien Barthez
Kapus
Randal Kolo Muani
Középcsatár
Claude Makélélé
Védekező középpályás
Jean-Pierre Papin
Középcsatár
Lucas Chevalier
Kapus
Vincent Aboubakar
Középcsatár
Arthur Masuaku
Balhátvéd
Gyakori kérdések
Mely klubokban játszott Jorge Burruchaga?
Jorge Burruchaga pályafutása során a következő klubokban játszott: Nantes és Valenciennes.
Hány gólt szerzett Jorge Burruchaga?
Az adatbázisunkban szereplő hivatalos mérkőzéseken Jorge Burruchaga 216 meccsen 47 gólt szerzett és 3 gólpasszt adott.
Milyen trófeákat nyert Jorge Burruchaga?
Jorge Burruchaga által megnyert trófeák: Libertadores, VB és Klub-VB.






