Mert Günok
Fenerbahçe
Turska
GKVratar
Karijera 2008-2026 · prepoznatljivost #1.719
Klubovi u karijeri igrača Mert Günok (Turska, Vratar): Fenerbahçe, Bursaspor, Başakşehir i Beşiktaş. U službenim utakmicama iz naše baze Mert Günok ima 0 golova i 1 asistencija u 317 utakmica.
- 37Dob
- 300 tis. €Vrijednost
- 317Utakmice
- 19Godine
- #1.719Prepoznatljivost
- 3Trofeji
Mjesto u skupini: vratari
Karijerni put





201020122014201620182020202220242026
- 2009-14
Fenerbahçe - 2015-16
Bursaspor - 2017-20
Başakşehir - 2021-25
Beşiktaş - 2025-26
Fenerbahçe
Utakmice u karijeri – najpoznatiji vratari
Manuel Neuer
utakmica: 856 · trofeja: 15
Thibaut Courtois
utakmica: 740 · trofeja: 15
Gianluigi Donnarumma
utakmica: 507 · trofeja: 12
Alisson
utakmica: 502 · trofeja: 10
Ederson
utakmica: 500 · trofeja: 13
Mert Günok
utakmica: 317 · trofeja: 3
Klubovi
Lige
Treneri
Abdullah Avcı
Ali Sami Yen
Aykut Kocaman- Billy Hunter
Burak Yılmaz
Christoph Daum
Domenico Tedesco
Emre Belözoğlu
Ersun Yanal
Ertuğrul Sağlam
Fatih Terim
Fernando Santos
Giovanni van Bronckhorst
Hamza Hamzaoğlu
İsmail Kartal
Jose Mourinho
Luis Aragonés
Mircea Lucescu
Okan Buruk
Ole Gunnar Solskjaer
Önder Karaveli
Rıza Çalımbay
Şenol Güneş
Serdar Topraktepe
Sergen Yalçın
Stefan Kuntz
Vincenzo Montella
Vitor Pereira
Zeki Murat Göle
Zico
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor

Nogometaši koji su igrali i za klub Fenerbahçe i za klub Bursaspor
Nogometaši koji su igrali i za klub Fenerbahçe i za klub Başakşehir
Nogometaši koji su igrali i za klub Fenerbahçe i za klub Beşiktaş
Nogometaši iz države Turska koji su igrali za klub Fenerbahçe
GKVratari koji su igrali za klub Fenerbahçe
Nogometaši koji su igrali i za klub Bursaspor i za klub Başakşehir
Nogometaši koji su igrali i za klub Bursaspor i za klub Beşiktaş
Nogometaši iz države Turska koji su igrali za klub Bursaspor
GKVratari koji su igrali za klub Bursaspor
Igrali u istim klubovima
Marco Asensio
Ofenzivni vezni
Ederson
Vratar
Nathan Ake
Središnji branič
Milan Skriniar
Središnji branič
Kelechi Iheanacho
Središnji napadač
Colin Kazım-Richards
Središnji napadač
Hakan Şükür
Središnji napadač
Fernando Belluschi
Ofenzivni vezni
Mahmoud Trezeguet
Lijevo krilo
Mesut Özil
Ofenzivni vezni
Robinho
Lijevo krilo
Emre Belözoglu
Vezni igrač
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač Mert Günok?
Tijekom karijere Mert Günok je igrao za: Fenerbahçe, Bursaspor, Başakşehir i Beşiktaş.
Za koji klub Mert Günok igra sada?
Prema našim podacima, Mert Günok je trenutačno u momčadi kluba Fenerbahçe.
Koliko je golova postigao igrač Mert Günok?
U službenim utakmicama iz naše baze Mert Günok ima 0 golova i 1 asistencija u 317 utakmica.
