Ian Maatsen
Aston Villa
Nizozemska
DFLijevi bek, Vezni igrač
Karijera 2018-2026 · prepoznatljivost #1.329
Klubovi u karijeri igrača Ian Maatsen (Nizozemska, Lijevi bek): Chelsea, Charlton, Coventry, Burnley, Dortmund i Aston Villa. U službenim utakmicama iz naše baze Ian Maatsen ima 15 golova i 9 asistencija u 253 utakmica.
- 24Dob
- 35 mil. €Vrijednost
- 253Utakmice
- 15Golovi
- 9Asistencije
- 5Trofeji
Mjesto u skupini: braniči
Karijerni put







201920202021202220232024202520262027
Utakmice u karijeri – najpoznatiji braniči
Marquinhos
utakmica: 601 · trofeja: 14
V. van Dijk
utakmica: 601 · trofeja: 10
Raphael Varane
utakmica: 524 · trofeja: 12
Ruben Dias
utakmica: 442 · trofeja: 12
Achraf Hakimi
utakmica: 389 · trofeja: 11
Ian Maatsen
utakmica: 253 · trofeja: 5
Klubovi
Lige
Trofeji
Treneri
Bruno Saltor
Edin Terzic
Enzo Maresca
Erwin Van de Looi
Frank Lampard- Fred Warburton
Graham Potter- John Haworth
Johnnie Jackson
Kees Van Wonderen
Mark Robins
Mauricio Pochettino
Michael Reiziger
Mischa Visser
Nuri Şahin
Peter van der Veen
Ronald Koeman
Sean Dyche
Thomas Tuchel
Unai Emery
Vincent Kompany
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor

Nogometaši koji su igrali i za klub Chelsea i za klub Charlton
Nogometaši koji su igrali i za klub Chelsea i za klub Coventry
Nogometaši koji su igrali i za klub Chelsea i za klub Burnley
Nogometaši koji su igrali i za klub Chelsea i za klub Dortmund
Nogometaši koji su igrali i za klub Chelsea i za klub Aston Villa
Nogometaši iz države Nizozemska koji su igrali za klub Chelsea
DFBraniči koji su igrali za klub Chelsea
Nogometaši koji su igrali i za klub Charlton i za klub Coventry
Nogometaši koji su igrali i za klub Charlton i za klub Burnley
Igrali u istim klubovima
Thibaut Courtois
Vratar
Mateo Kovacic
Vezni igrač
Mohamed Salah
Desno krilo
Christian Pulisic
Desno krilo
Joe Gomez
Središnji branič
Conor Gallagher
Vezni igrač
Milos Veljkovic
Središnji branič
Ezri Konsa
Središnji branič
Jordan Henderson
Defenzivni vezni
Jay DaSilva
Lijevi bek
Viktor Gyökeres
Središnji napadač
Taiwo Awoniyi
Središnji napadač
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač Ian Maatsen?
Tijekom karijere Ian Maatsen je igrao za: Chelsea, Charlton, Coventry, Burnley, Dortmund i Aston Villa.
Za koji klub Ian Maatsen igra sada?
Prema našim podacima, Ian Maatsen je trenutačno u momčadi kluba Aston Villa.
Koliko je golova postigao igrač Ian Maatsen?
U službenim utakmicama iz naše baze Ian Maatsen ima 15 golova i 9 asistencija u 253 utakmica.
Koje je trofeje osvojio igrač Ian Maatsen?
Trofeji igrača Ian Maatsen: Europska liga.




