Hamza Igamane
Lille
Maroko
FWSredišnji napadač
Karijera 2022-2025 · prepoznatljivost #5.854
- 23Dob
- 18 mil. €Vrijednost
- 99Utakmice
- 40Golovi
- 10Asistencije
- 4Trofeji
Mjesto u skupini: napadači
Karijerni put
Golovi u karijeri – najpoznatiji napadači
Lionel Messi
golova: 815 · utakmica: 1.024
Mbappe
golova: 380 · utakmica: 513
Erling Haaland
golova: 333 · utakmica: 372
Vinicius Junior
golova: 134 · utakmica: 415
Ousmane Dembele
golova: 119 · utakmica: 423
Hamza Igamane
golova: 40 · utakmica: 99
Klubovi
Lige
Trofeji
Treneri
Barry Ferguson
Bruno Genesio
Czeslaw Michniewicz
Danny Röhl
Mohamed Ouahbi- Mohammed Aziz Samadi
Philippe Clement
Russell Martin- Steven Smith
Walid Regragui
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor

Nogometaši koji su igrali i za klub FAR Rabat i za klub Rangers
Nogometaši koji su igrali i za klub FAR Rabat i za klub Lille
Nogometaši iz države Maroko koji su igrali za klub FAR Rabat
FWNapadači koji su igrali za klub FAR Rabat
Nogometaši koji su igrali i za klub Rangers i za klub Lille
Nogometaši iz države Maroko koji su igrali za klub Rangers
FWNapadači koji su igrali za klub Rangers
Nogometaši iz države Maroko koji su igrali za klub Lille
FWNapadači koji su igrali za klub Lille
Igrali u istim klubovima
Ahmed Reda Tagnaouti
Vratar
Hamza El Moussaoui
Lijevi bek
Adam Ennaffati
Lijevo krilo
Mohamed Chibi
Desni bek
Malik Tillman
Ofenzivni vezni
Bruno Alves
Središnji branič
Giovanni van Bronckhorst
Lijevi bek
Vladimir Weiss
Lijevo krilo
Benjamin Pavard
Središnji branič
Lucas Digne
Lijevi bek
Victor Osimhen
Središnji napadač
Eden Hazard
Lijevo krilo
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač Hamza Igamane?
Tijekom karijere Hamza Igamane je igrao za: FAR Rabat, Rangers i Lille.
Za koji klub Hamza Igamane igra sada?
Prema našim podacima, Hamza Igamane je trenutačno u momčadi kluba Lille.
Koliko je golova postigao igrač Hamza Igamane?
U službenim utakmicama iz naše baze Hamza Igamane ima 40 golova i 10 asistencija u 99 utakmica.
Koje je trofeje osvojio igrač Hamza Igamane?
Trofeji igrača Hamza Igamane: Afrički kup.



